Standoff 2 APK 0.15.3 (Unlimited Ammo)

0.15.11

The legendary "Standoff" is back in the form of a dynamic first-person shooter!
4.5/5 Votes: 5,056,640
Developer
AXLEBOLT LTD
Version
0.15.11
Updated
30 June 2021
Requirements
4.4 and up
Size
68M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Standoff 2 APK 0.15.3 Funkcje

 

Proste i konfigurowalne sterowanie

 

Standoff 2 to bez wątpienia jedna z najlepszych strzelanek dostępnych obecnie w sklepie Google Play, z wyjątkową mechaniką sterowania. Wszystko jest proste i proste, ale nadal bardzo intuicyjne i zrelaksowane. Ponadto możesz spersonalizować system sterowania zgodnie ze swoimi upodobaniami. To sprawia, że ​​granie jest prostsze i przyjemniejsze.

Nawet wtedy nie będzie automatycznego celu ani strzelania w wojnie, ponieważ odbywa się to ręcznie. Aby wygrać mecz, będziesz musiał polegać na własnych umiejętnościach, a także na elementach taktycznych. W rezultacie obaj gracze mogą uczciwie uczestniczyć w grze.

 

 

Walcz na kilku różnych mapach

 

Anger of Stick 5 zachęca graczy do skorzystania z pomocy sześciu oddzielnych wojowników, których można rekrutować, aby pomogli im w ich słusznej misji. To fantastyczni bohaterowie, którym możesz towarzyszyć w swoich misjach.

Twórcy Axlebolt wprowadzili 6 nowych map z różnymi ustawieniami, w które możesz grać, aby gra była przyjemniejsza i bardziej rozrywkowa dla graczy. Każda mapa ma swój własny zestaw elementów, które pozwalają graczom w pełni zanurzyć się w grze.

 

Ciesz się ekscytującymi trybami gry

 

Poza tradycyjną rozgrywką bad vs. evil, Standoff 2 oferuje również trzy różne tryby gry, dając graczom większy wybór podczas gry.

W rezultacie możesz zagrać w tryb Deathmatch, w którym zostaniesz otoczony przez przeciwników i musisz zrobić wszystko, aby pozostać przy życiu. W wyzwaniach Defuse the Bomb musisz rywalizować z czasem. Alternatywnie pokonasz rywali w wyścigu zbrojeń.

Masz wiele opcji i bez względu na to, co wybierzesz, będziesz zadowolony.

 

Zaprzyjaźnij się i stwórz własne oddziały

 

Standoff 2 to fantastyczna gra dla tych, którzy lubią trochę interakcji społecznych. Nawiążesz kontakt z graczami online z całego świata, którzy podzielają Twoją pasję do strzelanek. Zdobądź wielu fascynujących przyjaciół i baw się dobrze, gdy ty i twoi koledzy z drużyny unicestwiacie każdego przeciwnika na swojej drodze.

Ponadto, jeśli chcesz rywalizować ze swoimi kumplami, możesz grać przeciwko nim w zabawnych meczach niestandardowych.

 

 

Wniosek

 

Trudno oprzeć się niesamowitej walce tej gry i mnóstwu ekscytujących funkcji. W rezultacie będziesz mógł grać w tę grę godzinami i mieć niesamowite wrażenia ze strzelania.

What's new

Furious collection sale!

Pretty soon Furious Case and Furious Box will be unavailable for purchase with the beginning of the Season 3. So we’re launching a new special offer – three Furious Cases for the price of two.

But hurry up! The offer lasts only for 14 days.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.