Star Girl APK 4.2.3 (Unlimited Money)

3.10

Fashion Style puts you in the high heels of an aspiring Fashion celebrity who is setting out to build her career as a superstar while having a ton of fun along the way! Be a model, a singer, a performer or an actress as you build up your Fashion career! Style, flair and elegance is yours in Fashion Style! Shop from your favorite stores to create the perfect look and become the next trend setter!
4.2/5 Votes: 93,445
Developer
Star Girl Games
Version
3.10
Updated
30 May 2016
Requirements
2.3 and up
Size
44M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Star Girl APK 4.2.3 Funkcje

 

Różnorodność różnych ubrań, którymi można się cieszyć

 

Na początek, gracze na Androida w Star Girl zanurzą się w swojej najlepszej grze o modzie, z ponad 1500 różnymi ubraniami do wyboru. Zapraszam do gry i odblokuj fajne stroje dla swoich postaci, przymierzając koszule, płaszcze, akcesoria, torby i wiele innych elementów garderoby. Dzięki różnorodnym, interesującym strojom możesz nadać swoim postaciom różnorodny wygląd. Wszystko to powinno sprawić, że gra będzie o wiele bardziej ekscytująca i rozrywkowa.

 

Podróżuj do wielu światowych stolic mody

 

A dla tych z Was, którzy są ciekawi, polecicie do wielu światowych stolic mody. Poznaj mnóstwo niesamowitych konkursów piękności i weź udział w najlepszych modelarskich podróżach. Poznaj wiele światowych trendów w modzie i wyeksponuj wszystkie stroje na swoich postaciach. Zobacz nowych ludzi i odnieś sukces w karierze modelki, poznając nowych ludzi.

 

Poznaj niesamowite wrażenia zakupowe

 

Dodatkowo, aby gra była bardziej rozrywkowa, gracze na Androida w Star Girl będą mogli cieszyć się różnorodną fascynującą rozgrywką zakupową, podobną do Shopping Mall Girl, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się grą. Weź udział w niekończącej się rozgrywce zakupowej, odblokowując mnóstwo kuszących sklepów i przedmiotów do kupienia w filmie. Ciesz się, chodząc do dowolnego sklepu i zanurzając się w nieograniczonych doświadczeniach zakupowych.

 

Zostań celebrytą i królową mody w tej grze

 

Gracze na Androida będą się dobrze bawić grając dowolną postacią celebryty w ekscytującej rozgrywce Star Girl. W filmie możesz zagrać jako aktor, muzyk lub model. A twoją największą ambicją będzie zostanie królową mody Star Girl. Ciesz się zabawnymi grami symulacyjnymi na smartfony i przeżyj swoje wymarzone życie w Star Girl.

 

 

Wniosek

 

Gracze z Androidem będą pochłonąć fascynującą i zabawną modą Star Girl i grami symulacyjnymi. Jednocześnie będziesz miał więcej powodów, by pokochać Star Girl dzięki darmowej i odblokowanej edycji dostępnej na naszej stronie internetowej.

KategorieBez kategorii

What's new

- New mini-game: Yoga challenge
- Cross Device Game Save support! Choose which data to play on MULTIPLE Star Girl games.
- Improved download performance for downloadable contents

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *