Star Walk 2 APK 2.11.7 (Unlocked)

2.11.11

Star Walk 2 Free - Identify Stars in the Night Sky is a great astronomy guide to explore the night sky day and night, identify stars, constellations, planets, satellites, asteroids, comets, ISS, Hubble Space Telescope and other celestial bodies in real time in the sky above you. All you need to do is to point your device to the sky.
4.6/5 Votes: 362,859
Developer
Vito Technology
Version
2.11.11
Updated
12 January 2021
Requirements
4.4 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Star Walk 2 APK 2.11.7 Funkcje

 

Odbierz mapę nieba w czasie rzeczywistym na swoich urządzeniach

 

Dzięki mapie nieba w czasie rzeczywistym na Twoich urządzeniach, użytkownicy Androida w Star Walk 2 automatycznie zanurzą się w niesamowitym wszechświecie gwiazd. Baw się dobrze, kierując ekran telefonu komórkowego lub tabletu w dowolne miejsce na niebie, a natychmiast odtworzy rozgwieżdżone niebo, które powinno tam być, niezależnie od tego, czy jest dzień, czy pochmurno. Po prostu poruszaj palcami po ekranie, aby znaleźć drogę przez różne części nieba i otwarcie go eksplorować. Wciągające i rozrywkowe otoczenie Star Walk 2 może całkowicie zdmuchnąć twój umysł.

 

Baw się dobrze, korzystając z doświadczeń rozszerzonej rzeczywistości

 

Przede wszystkim bez wątpienia znajdziesz się w końcu wędrując po niebie w Star Walk 2 dzięki doświadczeniom Augmented Reality. Możesz szybko włączyć smartfon, użyć kamery skierowanej do tyłu na komputerze i uchwycić na nim wspaniałe niebo. Jednocześnie fantastyczna aplikacja Star Walk 2 na smartfona pomoże Ci symulować rozgwieżdżone niebo w nagranym filmie, dzięki czemu obserwacja gwiazd będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej rozrywkowa. Dzięki prawidłowo emulowanym systemom gwiazd w aplikacji poczujesz się tak, jakbyś widział gwiazdy za pomocą aparatu.

 

Zobacz cały system gwiezdny za pomocą intuicyjnych wskaźników

 

Co więcej, jeśli chcesz przeczytać więcej o konstelacjach Układu Słonecznego, kometach, asteroidach, statkach kosmicznych i prawie wszystkim innym, co lata na wspaniałym niebie powyżej, możesz użyć Star Walk 2, aby wskazać te różne cechy. Przede wszystkim aplikacja pozwoli Ci zlokalizować piękne ciało niebieskie, podążając za strzałkami na mapie. W rezultacie możesz całkowicie zanurzyć się w oglądaniu gwiazd.

 

Dowiedz się więcej o faktach astronomicznych dzięki Star Walk 2

 

Dla tych, którzy są ciekawi, Vito Technology stworzyło fantastyczną aplikację na smartfony, która może nauczyć Cię wszystkiego o niebie i siłach, które na nie wpływają. Mówiąc dokładniej, Star Walk 2 umożliwia użytkownikom Androida szybki dostęp do informacji o określonych gwiazdach, układach słonecznych, asteroidach, kometach i ich osobistych historiach. Dowiedz się więcej o nieskończonym kosmosie, odkrywając fascynujące rzeczy naukowe, o których nigdy nie słyszałeś.

 

 

Wniosek

 

Star Walk 2 to fantastyczna aplikacja na smartfony dla użytkowników Androida zainteresowanych obserwowaniem gwiazd, dzięki jej dogłębnej i fascynującej funkcjonalności. Możesz całkowicie zanurzyć się w spotkaniach i świetnie się bawić odkrywając niesamowity wszechświat gwiazd aplikacji. Przede wszystkim będziesz mieć więcej wymówek, aby zacząć kochać działania w aplikacji dzięki bezpłatnej i odblokowanej aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej.

What's new

+ Some problems with in-app purchases fixed
+ Minor bug fixes

Enjoy the app? Rate us and share your feedback.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *