Stardew Valley APK (Unlimited Money)

1.4.5.151

  • Payment
ConcernedApe's smash hit farming RPG comes to Mobile!
4.7/5 Votes: 96,145
Developer
Chucklefish Limited
Version
1.4.5.151
Updated
12 January 2021
Requirements
4.4 and up
Size
80M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Stardew Valley APK 1.4.5.151

 

W pełni konfigurowalne postacie

 

Gracze w Stardew Valley będą mogli stworzyć własne unikalne postacie ze wszystkimi potrzebnymi cechami. Wybierz żądaną płeć, odcień skóry, fryzurę, stroje, cechy twarzy i inne cechy. Spraw, aby Twoje postacie były wyjątkowe i piękne, wykorzystując swoją wyobraźnię.

 

Ciesz się prostym i zoptymalizowanym sterowaniem dotykowym

 

Po pierwsze, Stardew Valley została stworzona z usprawnionymi i zoptymalizowanymi kontrolkami dotykowymi, dzięki czemu każdy ruch w grze jest niezwykle prosty i normalny. Poruszaj swoimi postaciami po ekranie za pomocą prostego polecenia gestu, powiększaj lub pomniejszaj swoje postacie za pomocą prostego polecenia gestu, przygotuj wszystkie dostępne obiekty do użycia, z łatwością komunikuj się ze wszystkimi elementami w grze i tak dalej. W tej fantastycznej grze wszystko będzie niewiarygodnie prawdziwe i wrażliwe.

Możesz także podłączyć urządzenia mobilne do zewnętrznego gamepada i grać w gry konsolowe bezpośrednio na urządzeniach mobilnych, jeśli wolisz.

 

Zostań rolnikiem

 

Dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji doświadczyć rolnictwa z pierwszej ręki, Stardew Valley to idealna gra, aby zanurzyć się w życiu rolnika. Zorientujesz się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zamienić te zarośnięte pola w żyzne ogrody, w których możesz zbierać obfite plony.

Na swoich ziemiach możesz uprawiać różne rośliny. Dowiedz się, w jakich warunkach rosną i jak się nimi opiekować. Uprawiaj różne rośliny przez cały rok lub zbuduj szklany dom, aby uprawiać co chcesz i kiedy chcesz.

 

Poznaj wiele dostosowań

 

Stardew Valley wprowadza graczy do mnóstwa ekscytujących opcji dostosowywania ich farmy i domu. Dzięki temu masz pełną swobodę w aktualizacji i rozbudowie swojego domu. Zainwestuj w różne rzeczy, aby Twój dom był wygodniejszy i wygodniejszy.

Buduj i ulepszaj swoje kurniki, stodoły, szklarnie i inne konstrukcje. Zbierz niezbędne materiały i stwórz fajne przedmioty, które pomogą Ci w przygodach w Stardew Valley.

 

 

Wniosek

 

Gra jest bezsprzecznie doskonałym mobilnym portem popularnej gry na PC. Fani rolniczych gier RPG będą mogli teraz zagrać w tę kultową grę na swoich smartfonach. Po prostu podnieś telefon od czasu do czasu, aby wejść do własnego wirtualnego świata rolniczego i cieszyć się wspaniałym życiem na farmie.

Jeśli podoba Ci się ta gra i chcesz spróbować czegoś podobnego, Harvest Town lub Ragnarok M: New Generation to dwie z naszych najlepszych rekomendacji.

What's new

Fix for Pam 9 heart event.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.