Stick War: Legacy APK 2021.1.4 (Unlimited Gems)

2021.1.34

One of the most popular and highest rated web games of all time now comes to mobile!
4.5/5 Votes: 2,065,409
Developer
Max Games Studios
Version
2021.1.34
Updated
12 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
103M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Stick War: Legacy APK 2021.1.4 Funkcje

 

Zabawa i ekscytacja

 

Wszyscy uważamy stickmana za bardzo prostą postać, co sprawia, że ​​pomysł dwóch armii stickmanów walczących ze sobą jest niesamowicie zabawny i ekscytujący pod pewnymi względami. Ale nie myśl o tym jako o prostej bitwie między kilkoma stickmanami; na polu bitwy na dużą skalę możesz mieć dostęp do setek różnych jednostek.

Co więcej, masz możliwość ręcznego sterowania dowolną postacią w swojej armii. W rezultacie możesz doświadczyć, jak to jest być żołnierzem walczącym w ogromnej bitwie między dwiema armiami. Co więcej, uważnie kontrolując swoją postać, możesz zminimalizować liczbę strat po swojej stronie.

 

Konfigurowalne przedmioty

 

Jednostki mogą być wyposażone w różnorodną broń i przedmioty, które znacznie ułatwią im walkę. Bronie te można zdobyć poprzez postępy w grze lub kupując je za złoto. Podczas decydującej bitwy niewielka przewaga broni może sprawić, że Twoja armia osiągnie zwycięstwo.

 

Różne rodzaje przedmiotów

 

Przedmioty z liści, lodu, lawy, dzikie przedmioty i przedmioty wampirów mają swoje unikalne cechy. Kiedy nosisz przedmioty z liści, zyskasz niewielki wzrost prędkości w stosunku do innych przedmiotów, ale twoja moc zostanie zmniejszona. Wrogowie jednostek noszących obiekty lodowe są spowolnieni i często zamarzają w wyniku zimna. Z drugiej strony przedmioty z lawy mają moc wielkich wulkanów, które palą wrogów i przywracają im część obrażeń.

 

Zabawa i ekscytacja

 

Mówiąc o dzikich przedmiotach, uznasz je za niezwykle przydatne podczas radzenia sobie z niekończącymi się bagnami zombie w trybie Endless Survivor. Twoje osiągnięcia zostaną obliczone na podstawie liczby nocy, które możesz przeżyć. Stań szybko, ponieważ po zakończeniu zadań otrzymasz niesamowite nagrody.

 

Wniosek

 

Gra jest z pewnością jedną z najlepszych dostępnych gier wojennych, dzięki swoim fantastycznym funkcjom.

What's new

- Added Missions
- Trumpet sound for certain units spawned in Missions mode
- Improved Magikill positioning when attacking Statue
- Minor bug fixes
- King now applies stun when attacking

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *