Strava APK 181.12 (Unlocked)

Varies with device

Track your fitness with Strava activity tracker. Record activity, map your favourite bike trail or run & analyse your training with all the stats – for free!
4.5/5 Votes: 79,551
Developer
Strava Inc.
Version
Varies with device
Updated
20 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Strava APK 181.12

 

Mapuj swoje trasy i odblokowuj nowe trasy

 

Użytkownicy Androida mogą korzystać ze sprytnego i wszechstronnego narzędzia do monitorowania Strava, aby śledzić wszystkie swoje spacery, wycieczki i sesje ćwiczeń. Stamtąd aplikacja może gromadzić dane od ludzi z całego świata, aby pomóc Ci śledzić swoje postępy i zrównać się z innymi. Chociaż przede wszystkim ogromna ilość danych zebranych przez wszystkich użytkowników pomogłaby Stravie w doskonaleniu jej globalnych tras szkoleniowych. Dzięki temu możesz w wygodny sposób uzyskać prawidłowe porady dotyczące wyboru tras przed sesją rowerową lub biegową.

 

Wiele przydatnych opcji śledzenia

 

Strava będzie również monitorować wszystkie Twoje wysiłki fitness i śledzić Twoją aktywność podczas treningu. Porównaj swoje wyniki z okresem ukończenia, aby śledzić swoje wyścigi, spacery i sesje pływania. Pozwól aplikacji mierzyć ukończone długości, średnią prędkość, spalone kalorie i inne przydatne dane. Dzięki temu dowiesz się, jak dobrze poradziłeś sobie na każdym z egzaminów.

 

Ciesz się społecznościową siecią fitness

 

Ci z was, którzy są zaangażowani, pokonają teraz swoją ekspozycję na media społecznościowe i szkodliwe nawyki online. Zamiast tego możesz odwiedzić Strava, wirtualną sieć fitness, w której znajdziesz mnóstwo przydatnych i zachęcających treści od rówieśników i użytkowników z całego świata. Pokaż swoje postępy w sprawności fizycznej na własnych kontach online i obserwuj innych popularnych ekspertów fitness, aby uzyskać dostęp do ich wskazówek, wskazówek i różnych fascynujących rekomendacji.

Udostępnij swoje nagrania z trasy na mapie, aby wszyscy skorzystali z Twojego doświadczenia i na odwrót. Pokaż swoje posty po każdym zakończeniu, aby zainspirować nie tylko siebie, ale także tych, którzy są zainteresowani.

 

Rywalizuj z innymi w wielu wyzwaniach szkoleniowych

 

Strava organizuje również kilka cotygodniowych konkursów, w których mogą brać udział wszystkie aplikacje, aby platforma była bardziej przyjemna i użyteczna. Każdego dnia baw się dobrze, ćwicząc i pracując zgodnie z miesięcznym celem. Rywalizuj z kolegami lub na swoim własnym poziomie i ciesz się uczuciem bicia starych rekordów. Pracuj pilnie, a Twoje imię będzie wykrzykiwane podczas ogłaszania nagród.

 

 

Wniosek

 

Aplikacje na Androida mogą również mieć pełną usługę monitorowania za pomocą Strava, oprócz przydatnej aplikacji fitness – adidas Running App by Runtastic. Co więcej, dodanie społecznościowej sieci fitness wyróżniłoby aplikację na tle konkurencji.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.