Subway Surfers APK 2.14.0 (Unlimited Coins/Keys)

2.20.0

DASH as fast as you can!
4.4/5 Votes: 35,980,756
Developer
SYBO Games
Version
2.20.0
Updated
20 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
171M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Subway Surfers APK 2.14.0 Funkcje

 

Graj w grę z różnymi postaciami

 

Zmierz się z różnymi przeszkodami, zanurzając się w epickiej akcji biegania. Zbieraj zasoby i odblokowuj nowe postacie z szeroką gamą umiejętności. Gracze będą mogli doświadczyć cierpień metra w wielu różnych środowiskach dzięki obsadzie setek różnych postaci. Dodatkowo, dzięki comiesięcznym aktualizacjom, będziesz mógł grać coraz większą różnorodnością postaci.

 

Zbieraj różnorodne bonusy

 

Gracze otrzymują różne bonusy, które pomogą ci zdobyć pewne przewagi podczas wyścigów, aby wyścigi były bardziej konkurencyjne i uzależniające. W rezultacie możesz zbierać napędzane farbą plecaki odrzutowe, aby wysłać swoją postać w niebo, gdzie może skakać z dużą prędkością, unikając różnych przeszkód. Zdejmij buty i wykonuj epickie skoki prosto z ziemi. Alternatywnie użyj silnego magnesu, aby przyciągnąć do siebie monety. Będziesz także mógł zdobywać różne premie podczas biegania.

 

Prosta i wciągająca rozgrywka

 

Subway Surfers ma podstawowe elementy sterujące przeznaczone dla urządzeń z ekranem dotykowym. Polecenia dotykowe i gesty są uproszczone. W rezultacie szybko przyzwyczaisz się do rozgrywki. A kiedy już to zrobisz, trudno będzie trzymać się z dala od gry.

Jednak mimo że sterowanie jest proste, gra staje się coraz bardziej skomplikowana w miarę przechodzenia przez kolejne etapy. Im więcej grasz w grę, tym przyjemniejsza staje się.

 

Dostosuj swoje postacie

 

Co więcej, możesz wybierać spośród wielu opcji dostosowywania postaci. Przymierz różne akcesoria, od chińskiego kapelusza po kask motocyklowy, aby znaleźć najlepsze nakrycie głowy. Wybierz najlepsze stroje do swojego tematu i udaj się do metra.

 

 

Wniosek

 

Subway Surfers to bezsprzecznie dobry tytuł dla tych, którzy szukają casualowej gry, w którą mogą grać, kiedy tylko chcą. Co najważniejsze, będziesz się dobrze bawić z naszą wersją modową bez konieczności płacenia.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.