SuperSU Pro

1.0.1

SuperSU is the Superuser access management tool of the future ;
2.9/5 Votes: 335
Developer
Finance dual
Version
1.0.1
Updated
9 March 2021
Requirements
4.3 and up
Size
2.2M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje SuperSU Pro

 

Uzyskaj dostęp do uprawnień administratora w różnych aplikacjach

 

Na początek użytkownicy SuperSU będą mieli dostęp do uprawnień roota w różnych aplikacjach. W rezultacie, jeśli zdecydujesz się korzystać z niektórych funkcji w aplikacjach mobilnych, które wymagają zatwierdzenia przez administratora, możesz szybko autoryzować monit o dostęp superużytkownika lub otrzymać powiadomienie o dostępie. Możesz przyznać uprawnienia roota różnym aplikacjom za pomocą tylko jednego przycisku.

 

Konfiguracja powiadomień w niektórych aplikacjach

 

Możesz także użyć inteligentnego narzędzia konfiguracyjnego SuperSU Pro, jeśli masz dość niezliczonych alertów, które otrzymujesz ze wszystkich aplikacji zainstalowanych w telefonie. Dzięki temu będziesz mógł tworzyć unikalne profile klientów dla każdej aplikacji. W rezultacie przy następnym otwarciu telefonu zostaną wyświetlone tylko najbardziej odpowiednie komunikaty.

 

Tymczasowo zrestartuj swoje urządzenia

 

Jeśli z jakiegoś powodu musisz przywrócić telefon do poprzedniego stanu przed zrootowaniem, po prostu użyj funkcji Temporary Unroot aplikacji. Wybierz go, a będziesz mógł szybko przywrócić telefon do poprzedniego stanu. A jeśli kiedykolwiek chcesz, aby Twój telefon został ponownie zrootowany, wystarczy cofnąć te funkcje.

Jeśli nie chcesz już używać zrootowanego komputera, gra nadal obsługuje trwałe odrootowanie. To bardzo niezwykłe.

 

Wykryj wszystkie uruchomione procesy w swojej aplikacji

 

Potężne algorytmy SuperSU Pro pomogą Ci łatwo wykryć wszystkie działające procesy Twojej aplikacji. W rezultacie nie będzie więcej niezidentyfikowanych procesów działających w kontekście Twojej aplikacji bez Twojej zgody.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida mogą teraz dodać SoloLearn do swojego trio kodującego, które obejmuje Centrum programowania i Enki. Zapraszam do zanurzenia się w różnych przydatnych i wciągających lekcjach kodowania, które pozwolą Ci w pełni zaangażować się w doświadczenia.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.