Survival on Raft APK 1.177 (Unlimited Money)

1.191

Ocean Nomad is a new release in the series of ocean survival games with new enemies, items, rpg elements, survival on an island and ocean exploration on a boat. Build and upgrade your raft for survival in the sea, defend it from sharks and explore the vast world around. Try all our awesome survival simulator games rolled into one!
4.3/5 Votes: 669,017
Developer
TREASTONE LTD
Version
1.191
Updated
16 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
97M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Przetrwanie na tratwie APK 1.177 Funkcje

 

Ciesz się urzekającymi historiami

 

Podczas rejsu po bezkresnym oceanie, nie mając pojęcia, dokąd trafisz, zauważysz, że morza stają się znacznie większe niż zwykle. I wygląda na to, że nie widzieliście morza, a przynajmniej żadnej wskazówki, że jesteście na dobrej drodze.

Bez twojej wiedzy cały świat został pochłonięty przez globalne tsunami, a kontynenty zniknęły. Teraz, gdy świat jest zalany, wielu ludzi żyje na własnych tratwach lub zostaje unieruchomionych na odległych wyspach.

 

Przeżyj niesamowite przeżycia

 

Dla tych z Was, którzy są ciekawi, możecie teraz przetrwać na pływającej tratwie, która płynie przez ocean nieskończonych przeszkód. Kiedy przez wiele dni unosisz się na oceanie, możesz spróbować i cieszyć się wyjątkową rozgrywką symulacji przetrwania. Kiedy zanurzysz się w wciągające wyzwania związane z przetrwaniem, będziesz walczył z palącym upałem, rozpaczliwym pragnieniem, głodnymi zwierzętami i nieprzewidywalnie zmieniającą się pogodą. Graj w jednoosobowe misje przetrwania lub połącz siły ze znajomymi, aby wspólnie pływać po oceanie.

 

Spotkaj się z innymi ocalałymi i podbij

 

W trybie Survival on Raft gracze Androida połączą siły z innymi ocalałymi, którzy znajdują się w podobnych okolicznościach. Aby zbadać rozległy ocean, połącz siły i stwórz własny zespół przetrwania. Jednocześnie zawsze szukasz bezpiecznej przystani na bezludnej wyspie. Eksploruj nieograniczone morza i podejmij niezliczone inwazje, aby zdominować oceany, budując swoje fundamenty i rozpoczynając najlepsze wrażenia w grze.

 

Chwytanie rzeczy hakiem

 

Ponadto gracze będą cieszyć się specjalną i fascynującą mechaniką gry Survival on Raft, która obejmuje użycie haka do zbierania zasobów i obiektów, które unoszą się wokół ciebie. Użyj go jako haczyka do wędkowania, aby zbierać zasoby bez konieczności wchodzenia do morza, gdzie rekiny czekają na twoje przybycie. Zachęcamy do zbierania różnorodnych narzędzi i produktów, które pomogą Ci w przyszłych przedsięwzięciach. Na wczesnych etapach misji przetrwania rzucaj hakiem, aby złapać szereg fascynujących rzeczy.

 

 

Wniosek

 

Dla tych, którzy są zainteresowani, Survival on Raft jest teraz dostępny jako kolejne wielkie wyzwanie przetrwania. Nie krępuj się angażować w swoją ulubioną rozgrywkę, która może konkurować z Dawn of Zombies lub Jurassic World, jednocześnie korzystając ze specjalnych funkcji gry. A co najważniejsze, nadal będziesz w pełni doświadczać trybu Survival on Raft dzięki naszym całkowicie odblokowanym i nieograniczonym grom z modów. I oczywiście będziesz mógł go odebrać w dowolnym momencie.

What's new

Fix minor bugs
Minor balance fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.