Survivalcraft 2 v2.2.10.4 (God Mode)

2.2.11.3

What's new in the 2.2 update:
3.8/5 Votes: 26,821
Developer
Candy Rufus Games
Version
2.2.11.3
Updated
29 December 2019
Requirements
4.1 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Survivalcraft 2 v2.2.10.4 Funkcje

 

Proste i intuicyjne sterowanie

 

Na początek gracze w Survivalcraft 2 będą mieli dostęp do podstawowych, ale intuicyjnych opcji sterowania w grze. Powiedziawszy to, szybko zapoznasz się z grą. W rezultacie, nawet jeśli nie znasz tego gatunku gier, będzie to fajna gra.

 

Dogłębna i wciągająca rozgrywka

 

Co więcej, tylko dlatego, że sterowanie jest proste, nie oznacza, że ​​gra jest prosta lub nudna. W rzeczywistości dogłębna gra survivalowa z wieloma przedmiotami i lokalizacjami do odkrycia, a także różnymi zabawnymi wydarzeniami, w które można się zaangażować.

Zacznij od eksploracji rozległych map w poszukiwaniu unikalnych zasobów, takich jak rudy kopalniane, przedmioty zwierzęce i inne przedmioty kolekcjonerskie. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo paliwa, aby przejść przez wyzwania Survivalcraft 2.

Co więcej, ekscytujące funkcje rzemieślnicze i konstrukcyjne w Survivalcraft zachęcą Cię do robienia wszystkiego, co chcesz w swojej przygodzie. Zbierz swoje pieniądze i zbuduj tyle sprzętu i broni, ile potrzebujesz, aby Cię wesprzeć.

 

Zapraszam do odkrywania dużego świata

 

Ponieważ środowiska w Survivalcraft 2 są tworzone losowo, każdy gracz może mieć wyjątkowe wrażenia we własnym wszechświecie. Co więcej, różnorodne krajobrazy, takie jak dżungle, pustynie, stawy i tym podobne, sprawią, że twoje zadania przetrwania będą o wiele bardziej zabawne i ekscytujące, ponieważ będziesz mógł odkrywać różne miejsca, z których każda ma swoich wyjątkowych mieszkańców i zasoby .

 

Spotkaj wiele zwierząt

 

Mówiąc o tym, w grze jest ponad 30 różnych zwierząt z prawdziwego świata, z których każde ma swój własny, specjalny ekosystem. Jeśli chcesz, możesz je szybko znaleźć i wytropić w poszukiwaniu jedzenia. Jednak w idealnym świecie chciałbyś złapać kilka zwierząt, które pomogą Ci w codziennych obowiązkach i hodowli bydła. To powiedziawszy, możesz zacząć od oswajania koni, wielbłądów i osłów, aby mogły pomóc ci w hodowli bydła, świń i innych zwierząt gospodarskich. Ponadto w grze pojawiają się inne dzikie drapieżniki, stanowiące zagrożenie zarówno dla ciebie, jak i twoich zwierząt. W rezultacie upewnij się, że broń i schrony są gotowe.

 

 

Wniosek

 

Fani popularnych gier Minecraft i Terraria z pewnością ucieszą się z najnowszej gry Candy Rufus Games, szczególnie jeśli podoba im się przetrwanie i odkrywanie rozgrywki. Nie wspominając o tym, że gra jest naprawdę przyjemna na wielu urządzeniach przenośnych. A co najważniejsze, dzięki naszemu modowi możesz go zdobyć za darmo. Dlaczego wciąż się wahasz?

What's new

Terrain height doubled to 256 blocks
Increased number of inventory slots to 10
Fixed glitches when too many complex blocks in one place
Added flat island mode
Added Great White sharks
Tools overhaul
Terrain generation overhaul
New lighting model
Food takes longer to rot, rotten food turns into compost
Rain drops generate particles when striking ground
Added starting location option: Easy, Medium and Hard
Added Mimosa trees
... and many more: full list of over 70 changes on our website

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.