Sweet Home Stories APK (Unlocked)

1.2.6

Wake up and get ready! There are lots of things to do in Sweet Home Stories! A fun and safe educational doll house game for kids, about daily life in a household, where everyone is welcomed and the only rule is to use your imagination to create amazing stories with your new family.
3.7/5 Votes: 56,030
Developer
PlayToddlers
Version
1.2.6
Updated
31 December 2020
Requirements
4.4 and up
Size
29M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Słodkie historie domowe APK 1.2.6 Funkcje

 

Kompletna konfiguracja gospodarstwa domowego

 

Na początek gracze na Androida w Sweet Home Stories będą mieli możliwość zbudowania własnego niesamowitego systemu domowego, który będzie obejmował pełnoprawnego mieszkańca ze wszystkimi różnymi obszarami do odkrycia. Zapraszam do odkrywania fascynujących przestrzeni domu, z których każda ma swoje specjalne konfiguracje i niesamowite wrażenia.

Baw się w 7 pokojach, dobrze się bawiąc z rodziną w jadalni. Gotowanie w kuchni to niesamowita gra. Baw się razem z dziewczynami w pokoju dziecięcym. Jak najdokładniej zasymuluj rodzinną noc w łóżku rodziców. Grając w różne rzeczy na podwórku i podwórku. Lista mogłaby być długa.

 

Szczęśliwa rodzina do zabawy

 

Będzie też kilka zabawnych postaci, z którymi możesz swobodnie grać, aby zwiększyć radość z gry z szczęśliwą rodziną. Baw się z dwójką uroczych dzieci, ich serdecznymi przyjaciółmi, bezbronnym niemowlęciem i ich uroczym kotem. Nie krępuj się eksperymentować ze wszystkimi tymi postaciami, zastanawiając się, jak odtworzyć ich codzienne czynności. Poznaj swoją uroczą rodzinę i weź udział w różnych zabawnych grach dla nich w całym domu.

 

Ciekawe przedmioty do swobodnej interakcji

 

Aby znacznie uprościć konfigurowanie scen w grze i cieszyć się wciągającą rozgrywką Sweet Home Stories, gra zawiera setki wciągających obiektów, które możesz odkrywać w całym domu. Zapraszam do kontaktu z nimi i zastanów się nad nowymi sposobami doświadczania zabawnej rozgrywki domowej symulacji.

 

Mnóstwo wewnętrznych zajęć do wypróbowania

 

Ciesz się zabawnymi czynnościami w grze obejmującymi setki codziennych zadań lub relaksacji, jak każdy członek rodziny. Od zabierania dzieci do łóżka i gotowania posiłków jako matka i ojciec, po naukę i zabawę z ich kotem. Słodkie historie domowe mogą być dla Ciebie świetną zabawą i rozrywką ze względu na nieograniczone możliwości w grze.

 

 

Wniosek

 

Dzieciaki będą miały teraz dostęp do swojego niesamowitego interaktywnego domku dla lalek dzięki wciągającym grom symulacji gospodarstwa domowego i zabawie w udawanie. Możesz brać udział w różnych fascynujących zajęciach w grze i cieszyć się ekscytującą rozgrywką symulacyjną, kiedy tylko możesz.

Jednocześnie ci z was, którzy są zainteresowani, znajdą przyjemność w codziennych historiach zakupów, które przeniosą wasze wrażenia z zabawy w udawanie na zupełnie nowy poziom. W każdym razie wszystkie te gry PlayToddlers są bardzo zabawne i przyjemne.

What's new

- Minor bug fixes
- Improved game Icon

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.