Symbolab APK 8.14.0 (Unlocked)

8.14.1

Your private math tutor, solves any math problem with steps! Equations, integrals, derivatives, limits and much more.
4.4/5 Votes: 52,187
Developer
Symbolab
Version
8.14.1
Updated
26 April 2021
Requirements
5.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Symbolab APK 8.14.0 Funkcje

 

Mieć osobistego rozwiązywacza matematyki i korepetytora

 

Jeśli masz problemy z matematyką, usiądź wygodnie i zrelaksuj się, ponieważ Symbolab może zapewnić Ci najlepszego osobistego rozwiązywacza matematyki i mentora, który poradzi sobie ze wszystkimi problemami matematycznymi. Możesz wygodnie znaleźć odpowiedzi na wszystkie badania, zadania i wykłady w twojej szkole, college’u i uniwersytecie bez większych trudności. Otrzymuj jednocześnie intuicyjne i otwarte wskazówki, co sprawi, że eksperymenty będą jeszcze dokładniejsze.

 

Ciesz się szczegółowymi wyjaśnieniami różnych problemów matematycznych

 

Mówiąc o tym, użytkownicy Androida mogą nadal używać Symbolab, aby znaleźć prawidłowe odpowiedzi na swoje problemy matematyczne. Przede wszystkim oprogramowanie będzie zawierało wyczerpujące instrukcje dotyczące wszystkich kroków, które musisz wykonać. W rezultacie konsumenci mogą całkowicie zanurzyć się w lekcjach, jednocześnie maksymalnie wykorzystując swoje wysiłki.

 

Rozwiąż każdy ze swoich problemów na wszystkich poziomach matematyki

 

Symbolab zaoferuje wszystkim użytkownikom pełny standard matematyki i będzie się różnić w zależności od różnych poziomów, przez które uczniowie muszą przejść. W rezultacie z łatwością i sprawnie przejdziesz przez wszystkie trudne problemy matematyczne. Ponadto użytkownicy nadal mieliby dostęp do wszystkich swoich problemów ze względu na różne stopnie dostępnej matematyki.

 

Różne problemy matematyczne z różnych stylów

 

Jednocześnie Symbolab zapewnia obszerną listę istniejących problemów matematycznych w różnych formatach. Skorzystaj z symulatora, aby rozwiązać wszystkie pytania dotyczące rachunku różniczkowego, wstępnego algebry, algebry, wstępnego rachunku różniczkowego, trygonometrii, funkcji, macierzy, wektorów, geometrii i statystyki. Użytkownicy będą mogli szybko i wygodnie rozwiązywać swoje problemy matematyczne dzięki usprawnionemu i szybko reagującemu serwerowi.

 

Wniosek

 

Ta intrygująca aplikacja na smartfony firmy Symbolab z pewnością zainspiruje uczniów i entuzjastów matematyki swoimi możliwościami matematycznymi. A teraz, gdy odblokowana edycja aplikacji jest dostępna na naszej stronie internetowej, nadal możesz w pełni wykorzystać swoje testy.

What's new

Enhancements and bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *