Temp Mail Pro 1.00 (Paid for free)

2.78

Using Temp-Mail app, you can instantly generate disposable temporary email address and immediately receive emails, including photos or any other attachments.
4.5/5 Votes: 141,557
Developer
Privatix Limited
Version
2.78
Updated
19 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje programu Temp Mail Pro 1.00

 

Skuteczny sposób na ukrycie się przed wiadomościami spamowymi

 

Jeśli szukasz dobrego sposobu na ochronę przed niechcianymi wiadomościami spamowymi w Internecie, Temp Mail to dobra opcja. Biorąc to pod uwagę, tymczasowe wiadomości e-mail aplikacji umożliwiłyby łatwe ukrycie się przed spamem. Możesz odzyskać tymczasowo utworzone wiadomości e-mail z tej lokalizacji i używać ich do odbierania nieistotnych wiadomości e-mail online. Te e-maile ulegną samozniszczeniu, zapewniając, że Twój tymczasowy dotyk nie będzie już aktywny. W rezultacie żaden spamer nie będzie w stanie drażnić Cię swoimi wiadomościami. Nie będziesz musiał udostępniać nikomu swojego kluczowego adresu kontaktowego, jeśli będziesz korzystać z tych e-maili, dzięki czemu Twoja prywatność i anonimowość będą chronione.

 

Proste i wygodne użytkowanie bez konieczności rejestracji

 

Użytkownicy Androida w Temp Mail mogą również pokochać łatwe i wygodne oprogramowanie, które nie wymaga uwierzytelniania, co pozwala na szybkie i przyjemne korzystanie z aplikacji. Wystarczy otworzyć aplikację, a tymczasowy adres e-mail powinien być gotowy do użycia. Możesz skopiować swoje e-maile do schowka lub użyć kodu QR, aby je bezpiecznie przechowywać.

Kiedy skończysz z tymczasowymi adresami, możesz je po prostu usunąć i utworzyć nowe do wykorzystania w przyszłości. Otrzymuj powiadomienia push na telefon komórkowy, podobnie jak w przypadku zwykłych wiadomości e-mail, i ciesz się nieprzerwanym dostarczaniem poczty z Temp Mail.

 

Otrzymuj skrzynkę odbiorczą i załączniki do plików, które możesz pobrać

 

Jeśli chodzi o odbieranie wiadomości e-mail, Temp Mail ma przyjazny dla użytkownika interfejs z łatwymi do odczytania wiadomościami e-mail i funkcjami. Podobnie jak w przypadku innych witryn, takich jak Gmail, nadal możesz otrzymać całą pocztę e-mail. Przygotuj wszystkie swoje e-maile i załączniki do otwarcia w dowolnym momencie. Użyj aplikacji, aby pobrać i cieszyć się załącznikami do wiadomości e-mail tak, jakbyś otwierał główną wiadomość e-mail. Użytkownicy mogą również zaimportować swój źródłowy EML ze swojej skrzynki pocztowej i zabezpieczyć odbiór na swoim urządzeniu mobilnym.

 

Korzystaj z aplikacji w dowolnym z preferowanych języków

 

Dla tych z Was, którzy nie mówią płynnie po angielsku, aplikacja ma wiele języków do wyboru. Zachęcamy do korzystania z funkcji w aplikacji na wszystkich urządzeniach mobilnych i w dowolnym wybranym języku. Wszyscy użytkownicy Androida mogą korzystać z pełnej lokalizacji Twoich języków w Temp Mail, co pozwala na szybkie i wydajne korzystanie z jego funkcjonalności.

 

 

Wniosek

 

Z drugiej strony Temp Mail to fantastyczna aplikacja dla tych, którzy szukają prostego sposobu na zabezpieczenie swojej tożsamości podczas wymiany wiadomości e-mail online, aby uniknąć otrzymywania wiadomości spamowych od innych. Możesz wykorzystać jego zdolność do wygodnego generowania własnych stabilnych tymczasowych wiadomości e-mail bez narażania swojego prawdziwego konta. Co więcej, funkcja bezpiecznego wymazywania zapewnia, że ​​nikt inny nie zobaczy wysłanych adresów.

What's new

Autofill fixes for free users and additional improvements

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *