Terraria APK (Unlimited Items)

1.4.0.5.2.1

  • Payment
DIG! FIGHT! EXPLORE! BUILD! Join the community of millions of Terrarians!
4.6/5 Votes: 327,553
Developer
505 Games Srl
Version
1.4.0.5.2.1
Updated
8 December 2020
Requirements
4.4 and up
Size
161M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Terraria APK 1.4.0.5.2.1 Funkcje

 

Wieloplatformowy tryb wieloosobowy

 

Będziecie komunikować się ze sobą w grze online za pomocą łącza internetowego, niezależnie od tego, czy siedzicie obok siebie, czy korzystacie z tej samej pobliskiej sieci Wi-Fi. Gra umożliwia także wieloplatformowy tryb wieloosobowy, dzięki czemu możesz grać razem ze swoimi kolegami, którzy mają komputery i inne platformy. To sprawia, że ​​gra jest niesamowicie wciągająca, ponieważ przyjemność może być spotęgowana przez maksymalnie czterech graczy na tej samej mapie.

 

Poznaj system rzemieślniczy

 

Gra, podobnie jak Minecraft, pozwala graczowi przeszukiwać okolicę i zbierać wymagane obiekty do budowy. Gracze mogą obecnie wytwarzać ponad 1360 różnych przedmiotów z różnych kategorii, takich jak broń, zbroje, mikstury itd., używając nowej metody wytwarzania. Upewnij się, że odrabiasz obszerną pracę domową na temat rzemiosła, ponieważ będziesz go często potrzebować podczas podróży.

 

Setki różnych potworów

 

Będziesz musiał walczyć ze stworzeniami oprócz zbierania pożywienia, aby zdobyć przydatne łupy. Aby to zrobić, musisz być w stanie stworzyć silną broń, która pomoże w walce z gigantycznymi stworzeniami. Jeśli jednak uda ci się je pokonać, korzyści będą niezwykle satysfakcjonujące.

Obecnie w Terrarii znajduje się ponad 450 różnych potworów i wrogów, z którymi musisz walczyć podczas eksploracji terytorium. – jeden ma swoją własną kombinację mocnych stron i ograniczeń, a także kilka niesamowitych przedmiotów kolekcjonerskich.

 

Wychowuj swoje zwierzaki do pomocy

 

Istnieje również możliwość wychowywania zwierzaków, które będą asystować podczas misji, aby wesprzeć Cię w grze. Gracz może obecnie łapać i trenować ponad 30 różnych rodzajów psów. Każdy z nich ma unikalny zestaw umiejętności, więc upewnij się, że zbierzesz ich dużą liczbę, aby wzmocnić swoją drużynę.

 

 

Wniosek

 

Gra zapewni Ci wiele godzin rozrywki dzięki doskonałej rozgrywce, solidnemu systemowi tworzenia i różnym regionom do odkrycia. To jedna z najlepszych gier, które możesz mieć w pamięci podręcznej swojego Androida przez cały czas.

What's new

Minor bug fixes 🤏🛠️

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.