The Amazing Spider-Man 2 APK .8 (Unlimited Money)

1.2

Explore the making of The Amazing Spider-Man™ with this groundbreaking app for your Sony Xperia™ Tablet™ S! Enjoy as a stand-alone app or sync it to your Blu-ray™ of The Amazing Spider-Man for the full Second Screen Experience.
3.7/5 Votes: 8,773
Updated
6 October 2012
Requirements
3.0 and up
Size
30M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Niesamowity Spider-Man 2 APK 1.2.8 Funkcje

 

CIESZ SIĘ SPIDER-MAN 2

 

Niesamowity Spider-Man 2 stara się pozostać wierny wielkości gry. Jako Spider-Man możesz wykonywać szereg czynności specjalnych, takich jak skakanka na skakance, czołganie się po ścianach i strzelanie do sieci. Spiderman jest pod twoim wpływem zręczności i intelektu. Gra zawiera kilka elementów z oryginalnej kondygnacji, a także zawiera materiały inspirowane filmem Marvela o tym samym tytule. Oprócz „Spider-Man Unlimited” gra najprawdopodobniej osiągnęła niesamowite rzeczy i ma potencjał, aby wyjść poza film Sony. W grze Spider-Man zyskał sławę i był w stanie poradzić sobie z nowymi postaciami, takimi jak Black Cat i Screwball. Możesz także dostosować grę, odblokowując niesamowite kostiumy Spider-Mana, takie jak Symbiote Spider-Man, Iron Spider i inne.

 

DOSKONAŁA I ATRAKCYJNA ROZGRYWKA

 

Incredible Spider-Man 2 zawiera mnóstwo rzeczy, dzięki czemu możesz świetnie się bawić poruszając się po rozległym otwartym świecie 3D. Całkowicie odwiedzisz Manhattan z 6 dokładnymi dzielnicami i kilkoma wspaniałymi dziełami, takimi jak ruchliwy Times Square i malowniczy Central Park, tak jak w „Spider-Man Unlimited”. Gra oferuje imponującą grafikę 3D i szeroką gamę ekscytujących funkcji, które można odkrywać podczas długiego odkrywania. Dla miłośników sportów przygodowych Marvela i filmów o superbohaterach ta gra jest doskonałym wyborem. Wcielasz się w rolę Spider-Mana i bierzesz udział w ekscytującej przygodzie. Oprócz Spider-Mana w grze znajdziemy sześć mitycznych potworów oraz szereg intrygujących zadań pobocznych.

 

Misje wieloosobowe

 

W grze są ogromne i wieloosobowe misje. Czerwone kropki na mapie pokazują niebezpieczne problemy, które dzieją się w okolicy. Zmagasz się z rabunkami, kradzieżami samochodów, ofiarami wypadków i wieloma innymi potencjalnie ryzykownymi okolicznościami. Pomoc Spidermana podniosłaby jego prestiż i wiarygodność w oczach opinii publicznej. Aby zdobyć punkty, musisz ukończyć wydarzenia krytyczne (niebieskie kropki na mapie). Następnie wykorzystasz swoje punkty, aby poprawić swoje umiejętności lub kupić fajne przedmioty w sklepie, takie jak nowe sukienki lub inne akcesoria.

 

 

 

 

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.