The Sims Mobile Apk (Unlimited Money)

28.0.1.122384

Read on for important info below!
4.1/5 Votes: 1,418,774
Developer
ELECTRONIC ARTS
Version
28.0.1.122384
Updated
13 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
118M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje The Sims Mobile APK 26.1.0.113397

 

Twórz własne Simy

 

Na początek gracze w The Sims Mobile zostaną dodani do dogłębnej funkcji dostosowywania, która pozwoli im w pełni dostosować wygląd swoich Simów. Posiadaj liczne rysy twarzy, od oczu i nosa po urocze usta, a także fryzury, kostiumy i kosmetyki, aby uczynić postacie wyjątkowymi i zachwycającymi same w sobie. Aby wejść do świata The Sims Mobile, możesz oczywiście wybrać wybraną płeć.

Możesz także zmieniać cechy postaci, przypisując im różne cechy osobowości. W miarę postępów w grze wskaże im to właściwy kierunek.

Miej idealny dom?
Niezbędny jest również wygodny dom, w którym można spędzić resztę życia. Z drugiej strony smartfon The Sims wita graczy we własnym wymarzonym domu, wraz ze wszystkimi licznymi opcjami dostosowywania gry.

Podejmij wspólny wysiłek, aby uzyskać idealny dom. Dostępnych jest wiele opcji konstrukcyjnych, które pomogą Ci rozbudować dom. Podaruj nowy basen, trawnik, a nawet kort tenisowy. Jeśli chodzi o wnętrze, będziesz mieć wiele opcji na wiele mebli i dekoracji.

Aby zwiększyć swoje zdrowie i szczęście, pomaluj swój pokój, dostosuj podłogę do schematu kolorów, pokaż niesamowite dzieła sztuki lub zdobądź rośliny domowe. Kontynuuj swoje wysiłki.

 

 

Żyj swoim życiem tak, jak chcesz

 

Największą zaletą The Sims Mobile jest to, że gracze mogą żyć tak, jak chcą, bez obawy o reperkusje. W rezultacie zamienisz się w playboya i wydasz pieniądze na imprezy i drinki. Alternatywnie, powinieneś zostać rodzinnym dżentelmenem i mieć jak najwięcej wsparcia dla swoich bliskich. Wraz z powiększaniem się rodziny Simów będziesz mieć również wpływ na wiele innych postaci.

W The Sims Mobile możesz pisać własne historie i sprawić, by twoje postacie obierały różne kierunki. Podążaj za głosem serca, pracując nad karierą, której zawsze marzyłeś. Pracuj ciężko i zaoszczędź wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć wydatki na życie.

 

Zadbaj o swoją sim

 

Co więcej, musisz umieć dobrze opiekować się swoimi Simami, aby wieść spokojne i satysfakcjonujące życie. W konsekwencji upewnij się, że zwracasz uwagę na ich życzenia i odpowiadasz tak łatwo, jak to możliwe. Miej oko na ich życie, aby upewnić się, że nie zejdą na złą drogę.

Pozwól swoim Simom dobrze się bawić, robiąc takie rzeczy, jak granie w gry, uprawianie sportu, taniec, słuchanie muzyki, oglądanie telewizji, praca w ogrodzie, gotowanie i tak dalej. W The Sims Mobile zabawa nigdy się nie kończy, zwłaszcza gdy grasz jako ulubione postacie.

 

Wniosek

 

Jeśli lubisz gry takie jak seria Wirtualne Rodziny, bez wątpienia spodoba ci się to. Smartfon The Sims oferuje nie tylko dogłębną rozgrywkę symulującą życie, którą można zobaczyć w tych grach, ale także ogromny świat społecznościowy, w którym żyją miliony graczy. Wejdź w interakcję z dziesiątkami tysięcy innych zwykłych graczy i dziel się swoimi doświadczeniami życiowymi. Jest też całkiem fajna gra. Ale nie ma wymówki, że nie powinieneś spróbować.

What's new

Sul Sul! Sim Festival Season Two: Hello Japan is in progress! What do your daily and season tasks look like today? In our latest update, you’ll enjoy:

- Baking delicacies to earn magnificent rewards in 'Grand Mansion' Sweet Treat Showdown rerun

- Helping Smallfry discover clues in the 'Bargains Aplenty' Treasure Hunt to win a cool loot of varied prizes

Follow The Sims Mobile on Twitter today!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *