The Wild Darkness APK 1.1.00 (Unlimited Money)

1.1.47

Inside a forest on a mysterious world...
4.4/5 Votes: 45,629
Developer
PoPeyed Inc
Version
1.1.47
Updated
29 June 2021
Requirements
4.1 and up
Size
87M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Wild Darkness APK 1.1.00

 

Twórz własne postacie z różnymi ustawieniami

 

Na początek gracze Androida w The Wild Darkness zbudują własne unikalne postacie, wraz z imionami i domyślną konfiguracją. Jednak w miarę postępów w grze i zdobywania kolejnych przedmiotów możesz próbować dostosowywać i aktualizować swoje nowe postacie. Możesz także wybierać spośród różnych totemów, każdy z własnym zestawem efektów i korzyści. Wszystko to powinno mieć duży wpływ na twoje starania o przetrwanie.

 

Ogromny świat z różnymi miejscami do odkrycia

 

Gracze z Androidem będą wędrować po rozległym wszechświecie z wieloma fascynującymi miejscami do odkrycia w The Wild Darkness. Kontynuując przygody RPG, baw się eksplorując terytoria, szukając przedmiotów i zasobów do zebrania, walcząc z trudniejszymi potworami i, co najważniejsze, poznając fabułę w grze. Podczas swojej przygody w grze odkrywaj ukryte tajemnice i rozwiązuj kilka zagadek. Zabawna i interaktywna gra sprawi, że będziesz się świetnie bawić.

 

Zbierz wiele przedmiotów i zasobów, aby zapewnić sobie witalność

 

Mówiąc o tym, The Wild Darkness zawiera różnorodne narzędzia i rzeczy, które można znaleźć w naturze. Możesz albo zbierać przedmioty, zabijając wrogów i gobliny, albo dobrze się bawić, przemierzając ziemie. Aby przeżyć jako ocalały w tym tajemniczym kraju, będziesz potrzebować wielu cennych rzeczy i towarów. Ponadto zebrane materiały powinny pomóc ci w tworzeniu nowych narzędzi i broni.

 

 

Wniosek

 

Ci z was, którzy są zaangażowani w ekscytującą rozgrywkę The Wild Darkness, przekonają się, że dogłębna rozgrywka pozwala na skorzystanie z szerokiej gamy działań w grze. Tutaj możesz swobodnie brać udział w ostatecznych starciach o przetrwanie, bawić się w ekscytujących bitwach, cieszyć się projektowaniem i tworzeniem przedmiotów oraz odkrywać liczne sekrety ukryte w grze. Wszystko to powinno sprawić, że ogólne wrażenia z gry RPG będą jeszcze przyjemniejsze.

What's new

A random area generation system has been added.
You can get map fragments from ogre bandits wandering around the map and enter new areas.
Additional resources can be acquired in new areas.
When you exit a new area, you cannot re-enter it.
Added fences and fence gates.
Other bug fixes.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *