Titanium Backup Pro 8.4.0.2 (Paid for free)

1.3.2

  • Payment
O━┳┳┳ · Your PRO Key for Titanium Backup!
4.3/5 Votes: 72,045
Developer
Titanium Track
Version
1.3.2
Updated
27 October 2019
Requirements
1.5 and up
Size
37k
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Titanium Backup Pro 8.4.0.2

 

Proste sterowanie i intuicyjne interfejsy

 

Na początek użytkownicy mają do czynienia z przyjaznymi interfejsami użytkownika i wyraźnie wymieniają wszystkie dostępne opcje. Z głównego ekranu możesz szybko wyświetlić wszystkie funkcje w aplikacji. Co więcej, podstawowe elementy sterujące aplikacji sprawiają, że jest ona niezwykle użyteczna.

To powiedziawszy, możesz wykonać większość zadań jednym kliknięciem, zamiast marnować czas na wypróbowywanie rzeczy. Na przykład gra ma wiele opcji tworzenia kopii zapasowych, zamrażania, uruchamiania i odinstalowywania plików jednym kliknięciem. Za pomocą jednego naciśnięcia możesz wysyłać kopie zapasowe na e-maile lub dyski w chmurze.

 

Poznaj wszystkie niesamowite opcje tworzenia kopii zapasowych

 

Tak, możesz zobaczyć słowo „kopia zapasowa” w jej nazwie. Oczywiście ta aplikacja ma wiele zabawnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, których być może nie brałeś pod uwagę. Oprogramowanie pozwala jednak na wykonanie kilku kopii dla każdego z użytkowników. W rezultacie możesz wybierać spośród różnych poziomów tworzenia kopii zapasowych. Byłoby to niezwykle przydatne, gdybyś musiał wrócić do poprzedniego poziomu. Możesz także utworzyć plik ZIP, który zawiera wszystkie dane i plik aplikacji, jeśli chcesz. Wystarczy jedno kliknięcie, aby ponownie załadować aplikację i dane, jakby były zupełnie nowe.

 

Wiele sposobów przywracania poszczególnych aplikacji

 

Titanium Backup Pro zawiera również różne opcje przywracania, które możesz wypróbować w zależności od upodobań, aby ułatwić przywracanie aplikacji użytkownikom Androida. Jeśli Twoje komputery nie są jeszcze zrootowane, nadal możesz odzyskiwać aplikacje i dane za pomocą kopii zapasowych ADB.

Jeśli Twój telefon jest już zrootowany, możesz szybko odzyskać swoje aplikacje i dane za pomocą kopii zapasowych z CWM lub TWRP. Oba procesy mogą być niewiarygodnie szybkie dzięki szybkości hiperpowłoki.

 

 

Wniosek

 

Titanium Backup Pro to także fantastyczne narzędzie na smartfony dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą dowiedzieć się więcej o możliwościach swoich urządzeń mobilnych. Z drugiej strony nasza darmowa edycja z pewnością zachwyci Cię swoimi funkcjami.

What's new

• Updated target SDK version.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.