Toca Hair Salon 3 APK 2.0 (Paid for free)

2.0-play

  • Payment
Welcome to Toca Hair Salon 3! Our most popular app series returns, better than ever! What do you feel like creating today — something quirky, pretty or edgy? Choose your character from dozens of looks that you can customize — characters have randomized styles and personalities, which creates endless play opportunities! Grab your tools and get styling!
4.2/5 Votes: 6,342
Developer
Toca Boca
Version
2.0-play
Updated
15 February 2021
Requirements
4.4 and up
Size
31M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Moment wypalenia APK 3.1.7 Funkcje

 

Kompletne sterowanie samochodem z intuicyjnym

 

Na początek gracze na Androida zanurzą się w swoich nowych przygodach Torque Burnout dzięki wszechstronnym i intuicyjnym funkcjom sterowania w grze. Możesz robić, co chcesz, z dogłębnymi elementami na swoich przejażdżkach.

Korzystanie ze standardowych elementów sterujących, takich jak hamulce, pedał gazu i pedały, a także bardziej wyrafinowanych elementów sterujących, takich jak hamulce awaryjne i doładowania nitro. Korzysta z różnych elementów sterujących, aby tworzyć niesamowite akrobacje.

 

Wiele pojazdów o unikalnych cechach

 

Torque Burnout zapewnia szeroką gamę pojazdów do wyboru, co oznacza, że ​​gracze mogą cieszyć się jazdą i wynikami w grze. Nie wspominając o tym, że każdy z nich ma swoje odrębne cechy i cechy, dzięki czemu jazda różnymi pojazdami na zatłoczonych arenach jest o wiele przyjemniejsza. Kiedy przybywasz ze swoim niesamowitym rykiem silnika, tłum wybucha brawami.

 

Wykonuj różne akrobacje i sztuczki

 

Gracze z Androidem mogą wykonywać różnorodne akrobacje i manewry swoimi pojazdami dzięki rozbudowanym funkcjom samochodowym w grze. Możesz robić wszystko, co chcesz, aby zapewnić rozrywkę fanom, jednocześnie zwiększając wydajność swoich pojazdów. Dostarczaj gładkie pączki, epickie zwroty w kształcie litery H, dokładne CloseCalls, doskonałe ósemki, podstawowe kraby i najbardziej szalone przepalone opony w grze.

 

Dogłębne tuningowanie i modyfikowanie samochodów

 

Gracze mogą również wybierać spośród różnych opcji tuningu i zmian, aby ich pojazdy były jeszcze bardziej zdolne do wykonywania niesamowitych akrobacji i osiągów. Nie krępuj się aktualizować silniki, aby zwiększyć moc swojego samochodu, dostrajać i dostrajać komponenty, aby zapewnić optymalne wyniki, malować samochody w niesamowitych kolorach, zmieniać koła i dodawać niesamowite grafiki, aby podekscytować tłumy.

 

 

Wniosek

 

Wielu miłośników specjalnych gier samochodowych, takich jak Nitro Nation Drag & Drift i Drift Max Pro, będzie mogło teraz zagrać w Torque Burnout. Nie wspominając o tym, że z naszym niesamowitym modem byłoby znacznie bardziej ekscytująco.

What's new

Bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *