Torque Burnout APK 3.1.7 (Unlimited Money)

3.1.8

Torque Burnout is a 'driving' game which combines parts of every racing game!
4.2/5 Votes: 272,409
Developer
Grease Monkey Games
Version
3.1.8
Updated
21 April 2021
Requirements
6.0 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Moment wypalenia APK 3.1.7 Funkcje

 

Kompletne sterowanie samochodem z intuicyjnym

 

Na początek gracze na Androida zanurzą się w swoich nowych przygodach Torque Burnout dzięki wszechstronnym i intuicyjnym funkcjom sterowania w grze. Możesz robić, co chcesz, z dogłębnymi elementami na swoich przejażdżkach.

Korzystanie ze standardowych elementów sterujących, takich jak hamulce, pedał gazu i pedały, a także bardziej wyrafinowanych elementów sterujących, takich jak hamulce awaryjne i doładowania nitro. Korzysta z różnych elementów sterujących, aby tworzyć niesamowite akrobacje.

 

Wiele pojazdów o unikalnych cechach

 

Torque Burnout zapewnia szeroką gamę pojazdów do wyboru, co oznacza, że ​​gracze mogą cieszyć się jazdą i wynikami w grze. Nie wspominając o tym, że każdy z nich ma swoje odrębne cechy i cechy, dzięki czemu jazda różnymi pojazdami na zatłoczonych arenach jest o wiele przyjemniejsza. Kiedy przybywasz ze swoim niesamowitym rykiem silnika, tłum wybucha brawami.

 

Wykonuj różne akrobacje i sztuczki

 

Gracze z Androidem mogą wykonywać różnorodne akrobacje i manewry swoimi pojazdami dzięki rozbudowanym funkcjom samochodowym w grze. Możesz robić wszystko, co chcesz, aby zapewnić rozrywkę fanom, jednocześnie zwiększając wydajność swoich pojazdów. Dostarczaj gładkie pączki, epickie zwroty w kształcie litery H, dokładne CloseCalls, doskonałe ósemki, podstawowe kraby i najbardziej szalone przepalone opony w grze.

 

Dogłębne tuningowanie i modyfikowanie samochodów

 

Gracze mogą również wybierać spośród różnych opcji tuningu i zmian, aby ich pojazdy były jeszcze bardziej zdolne do wykonywania niesamowitych akrobacji i osiągów. Nie krępuj się aktualizować silniki, aby zwiększyć moc swojego samochodu, dostrajać i dostrajać komponenty, aby zapewnić optymalne wyniki, malować samochody w niesamowitych kolorach, zmieniać koła i dodawać niesamowite grafiki, aby podekscytować tłumy.

 

Wniosek

 

Wielu miłośników specjalnych gier samochodowych, takich jak Nitro Nation Drag & Drift i Drift Max Pro, będzie mogło teraz zagrać w Torque Burnout. Nie wspominając o tym, że z naszym niesamowitym modem byłoby znacznie bardziej ekscytująco.

What's new

ADAM LZ Comes to Torque Burnout!

Get ready to smoke some tires with three iconic cars from Adam LZ!

Adam LZ is an American YouTube star chasing his dream of building and driving as many rad cars as humanly possible, all the while producing some of the sickest car-related content on the net and competing in Formula Drift!

For a limited time grab all three cars in an awesome bundle!

- X3 New cars from Adam LZ!
- Various performance improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *