Touchgrind BMX (Unlock all Maps and Bikes)

1.37

Become a BMX pro and perform spectacular tricks in breathtaking locations all over the world. Just like in real BMX or finger BMX, Touchgrind BMX is a game of skill that takes a few minutes to understand but a lifetime to master. Learn the tricks, complete challenges, and unlock new locations and bikes. The innovative finger controls together with real physics simulation let you pull off tricks like flips, barspins, 360s, tailwhips - Your skill and imagination set the limit! Get a maximized experience with a real BMX feeling on your Android device!
4.0/5 Votes: 705,680
Developer
Illusion Labs
Version
1.37
Updated
13 August 2019
Requirements
4.2 and up
Size
126M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Touchgrind BMX 1.37

 

Realistyczna fizyka i wciągająca rozgrywka

 

Precyzyjna fizyka i zabawna mechanika Touchgrind BMX sprawią, że będziesz cieszyć się realistyczną i wciągającą rozgrywką. Nie krępuj się jeździć na rowerze wszędzie tam, gdzie chcesz być świadkiem praktycznych wypadków i uderzeń. Wjedź wysoko, podnosząc rower z rampy i wykonuj niesamowite triki w powietrzu. Po raz pierwszy gracze Androida będą mieli okazję zagrać w gry, które są zarówno praktyczne, jak i zabawne.

 

 

Proste i płynne sterowanie

 

Touchgrind BMX ma również łatwe i intuicyjne sterowanie, które umożliwia graczom swobodne podróżowanie na rowerach. Zapoznanie się ze sterowaniem byłoby dość proste. Jednak nauczenie się wszystkich sztuczek i strategii gry może zająć dużo czasu. Graj ostro i ucz się jak najwięcej, aby stać się najlepszym.

 

Różnorodność różnych rowerów

 

Deweloperzy Illusion Labs mają również wiele różnych rowerów BMX do wyboru dla graczy, co pozwala im czerpać jak najwięcej radości. Znajdziesz tutaj najbardziej aktualne i wyrafinowane modele z imponującymi statystykami. Odkryj i jeździj najlepszymi rowerami BMX.

 

Zapraszam do modyfikowania i dostosowywania

 

Co więcej, gra pozwala na dostosowywanie motocykli na różne sposoby. Możesz sprawić, by wyglądały tak fajnie, jak tylko możesz. Odmaluj swój rower, dodaj spersonalizowaną grafikę i nie tylko. Przede wszystkim istnieje kilka modyfikacji, które możesz wprowadzić do swojego BMX, aby poprawić jego wydajność podczas wykonywania trików.

 

 

Wniosek

 

Ta niesamowita gra od Illusion Labs z pewnością spodoba się fanom wyścigów, zwłaszcza tym, którzy lubią rowery BMX. Touchgrind BMX zapewni Ci rozrywkę na wiele godzin dzięki ciągłej swobodnej jeździe.

What's new

Purchase bug fixes.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.