TouchRetouch APK 4.4.13 (Patched)

4.4.16

  • Payment
“…there's no easier way to remove unwanted items from your images...” — The Guardian
4.6/5 Votes: 26,152
Developer
ADVA Soft
Version
4.4.16
Updated
21 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

TouchRetouch APK 4.4.13 Funkcje

 

Proste i przystępne samouczki

 

Po pierwsze, dzięki intuicyjnym i łatwym do naśladowania samouczkom, użytkownicy Androida mogą korzystać z prostych i użytecznych funkcji w aplikacji TouchRetouch. Baw się oprogramowaniem TouchRetouch i naucz się z nich łatwo korzystać z pomocą podanych instrukcji i wskazówek. Istnieje również wiele pomocnych wskazówek, które mogą znacznie uprościć retusz.

 

Inteligentne funkcje usuwania z realistycznymi poprawkami AI

 

Nawet dla tych, którzy są ciekawi, zachęcamy do korzystania z inteligentnych przeprowadzek TouchRetouch, które mają niesamowite naprawy AI, które wyglądają niesamowicie czysto. W rezultacie niewiele osób byłoby w stanie powiedzieć, czy prace artystyczne zostały zredagowane, czy nie. Możesz teraz dostosować swoje zdjęcia portretowe i selfie, aby wyglądały idealnie. Wprowadź wiele fascynujących modyfikacji do obrazów w orientacji poziomej, edytując je. Dostosuj nieparzyste elementy powierzchni i przywróć normalność całemu obrazowi.

 

Łatwo wybieraj obiekty za pomocą konfigurowalnych narzędzi

 

Dzięki wielu opcjom dostępnym w tej fascynującej aplikacji mobilnej TouchRetouch, użytkownicy Androida mogą szybko retuszować swoje zdjęcia i wprowadzać różne ulepszenia w ogólnej oprawie wizualnej. Korzystaj z prostej aplikacji do retuszu, która służy do usuwania rozpraszających elementów z Twoich zdjęć.

Wybierz opcję Usuwanie obiektów i oznacz materiał, którego chcesz się pozbyć. Możesz też użyć funkcji Clone Stamp, aby wybrać i usunąć zduplikowane elementy ze zdjęć. Dokonaj znacznych ulepszeń w rozmiarach, sztywności i nieprzezroczystości stempli, co pozwoli Ci w pełni skonfigurować sprzęt do retuszowania. Wyczyść wszystkie dodane zmiany na zdjęciach za pomocą danej gumki.

 

Usuń linie blokujące drogę

 

Ponadto w przypadku elementów zamówienia, które są na przeszkodzie, możesz skorzystać z fajnych funkcji TouchRetouch, aby szybko wybrać je za pomocą dotyku i usunąć je bez problemu. Możesz kliknąć każdą linię na obrazach i usunąć je wszystkie naraz. Alternatywnie możesz użyć narzędzia do usuwania segmentów TouchRetouch, aby usunąć tylko część obrazów. Możesz również dostosować grubość linii, aby jeszcze bardziej spersonalizować retusz.

 

Wniosek

 

Nadal powinieneś używać TouchRetouch, aby szybko edytować zrobione zdjęcia i filmy, aby upewnić się, że nie zostaną zniszczone przez niezamierzone rzeczy, które występują przez pomyłkę. Podstawowa i łatwa w obsłudze aplikacja mobilna zapewnia bogactwo przydatnych i fascynujących funkcji, z którymi możesz poeksperymentować. Po prostu kliknij elementy, które chcesz usunąć, a inteligentne funkcje TouchRetouch pomogą Ci bez trudu edytować zdjęcia. Nie wspominając o tym, że teraz, gdy aplikacja jest dostępna do pobrania i odblokowana na naszej stronie internetowej, powinieneś ją pokochać jeszcze bardziej.

What's new

In this update, we added a prompt to confirm that you really want to have the original photo replaced with an edited one, made a fix to the issue with edited photos not appearing in the gallery, and made a few other minor corrections and improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *