Traffic Racer APK (Unlimited Money)

3.3

Traffic Racer is a milestone in the genre of endless arcade racing. Drive your car through highway traffic, earn cash, upgrade your car and buy new ones. Try to be one of the fastest drivers in the global leaderboards. Endless racing is now redefined!
4.4/5 Votes: 6,084,669
Developer
Soner Kara
Version
3.3
Updated
27 May 2020
Requirements
4.1 and up
Size
59M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Traffic Racer APK 3.3 Funkcje

 

Proste i intuicyjne sterowanie

 

Twórcy Traffic Racer dodali dobrze zoptymalizowane sterowanie dotykowe, aby gra była bardziej przystępna cenowo. W rezultacie, korzystając z funkcji Tilt lub Touch, możesz łatwo skierować swoje samochody w różnych kierunkach.

Tylko dwa przyciski będą dostępne do kontrolowania prędkości: przyciski gazu i hamulca odpowiednio do przyspieszania i zwalniania. Wszystkie twoje wrażenia z gry będą bardzo satysfakcjonujące dzięki płynnemu prowadzeniu samochodu.

 

Wybierz między różnymi samochodami

 

Na początek zobaczysz dużą kolekcję samochodów do wyboru. Zostań kierowcą ciężarówki na długich trasach lub zdobądź jedne z najbardziej pożądanych supersamochodów. Nie powinno być trudno znaleźć samochód, który Ci się podoba wśród ponad 35 dostępnych.

Wybór należy wyłącznie do Ciebie. Ale najpierw musisz odblokować swoje samochody. Jeśli więc chcesz zbierać złoto, dobrym pomysłem jest wypróbowanie nowych misji.

 

Podróżuj do różnych lokalizacji

 

Z kolei gracze w Traffic Racers będą mieli okazję odwiedzić różne miejsca na swojej drodze. Jedź po specjalnych torach i sprawdź swoje umiejętności jazdy w różnych środowiskach, takich jak przedmieścia, miasta, pustynie, śnieg, deszcz i nie tylko. Ćwicz jazdę na różnych torach, aby poprawić swoje umiejętności jako kierowca wyścigowy.

 

Poznaj ciekawą rozgrywkę

 

Traffic Racers zawiera drobne zmiany oprócz ekscytujących trybów gry, które sprawiają, że gra jest znacznie bardziej uzależniająca niż inne gry wyścigowe. Jeśli jednak chcesz poprawić swój ogólny wynik, możesz spróbować jechać szybciej. Gdy osiągniesz prędkość powyżej 100 km/h, możesz wyprzedzać znajdujące się w pobliżu samochody i zdobywać punkty bonusowe. Jazda na przeciwległym pasie w trybie dwukierunkowym może być czasem zarówno zabawna, jak i satysfakcjonująca.

 

 

Wniosek

 

Dla zapalonych fanów wyścigów Traffic Racer może wydawać się specjalnym tytułem wyścigowym, którego nie znasz. Jednak z czasem gra będzie bardzo wciągająca i satysfakcjonująca.

What's new

- Added 3 new cars
- Added 1 new location
- Added new engine sounds
- Improved graphics quality of locations
- Improved main menu background
- Optimized car handling
- Fixed bugs

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *