Traffic Rider (Unlimited Money)

1.70

Another masterpiece from the creators of Traffic Racer. This time, you are behind the wheels of a motorbike in a much more detailed gaming experience, but also retaining the old school fun and simplicity.
4.3/5 Votes: 7,630,422
Developer
Soner Kara
Version
1.70
Updated
17 July 2020
Requirements
5.0 and up
Size
109M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje kierowcy ruchu 1.70

 

Proste sterowanie

 

Na początek gracze będą mieli dostęp do prostych elementów sterujących, które pozwolą im szybko wstać i zacząć działać. Jednak możesz poruszać rowerem tylko we właściwym kierunku, dotykając boku. Ponadto, jeśli wolisz, możesz przełączyć się na kontrolę pochylenia, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia. Co więcej, większość funkcji w aplikacji jest prosta w użyciu, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów.

 

Opcja immersyjnego widoku z kamery

 

Gracze mogą również wybrać grę w różnych widokach kamery, co zapewni wyjątkowe wrażenia, aby gra była bardziej wciągająca i przyjemna. Pochłoń się całkowicie widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Alternatywnie użyj perspektywy trzeciej osoby, aby poprawić swoją obserwację. Powinieneś zmieniać opcje, aby mieć przyjemniejsze wrażenia z gry.

 

Dziesiątki potężnych rowerów

 

W Traffic Rider gracze poznają wiele różnych motocykli, które są obecnie dostępne na rynku. Wsiądź do swojego ulubionego samochodu i jedź po zatłoczonych ulicach wypełnionych różnymi pojazdami. Obecnie dostępnych jest 29 różnych motocykli, każdy z własnym zestawem statystyk. Co więcej, nowe aktualizacje wprowadzą Cię w nowe przejażdżki, które z pewnością Cię zadowolą.

 

Realistyczna rozgrywka

 

Pochłoń się w drobiazgowo szczegółowym otoczeniu, pełnym precyzyjnych elementów. Przemierzając różne lokacje, zauważysz realistyczne zmiany w dzień iw nocy. Pozwól chłodnej bryzie przejść przez kask. Alternatywnie możesz cieszyć się precyzyjnymi uderzeniami z realistyczną fizyką.

 

Wniosek

Gra jest niezaprzeczalnie fantastyczną grą mobilną, w którą możesz grać w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Co więcej, dzięki naszym modom będziesz miał nieograniczony dostęp do całej zawartości. Naszym zdaniem nie ma powodu, dla którego nie miałbyś go mieć na swoich urządzeniach.

What's new

- Added 2 new motorbikes
- Various improvements and bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.