Truck Simulator PRO Europe APK (Unlimited Money)

1.2

  • Payment
❗ It’s not just a game – it’s real business ❗
3.7/5 Votes: 5,387
Developer
Mageeks Apps & Games
Version
1.2
Updated
3 August 2018
Requirements
4.1 and up
Size
41M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Truck Simulator PRO Europe APK 1.2 Funkcje

 

Weź udział w epickiej rozgrywce

 

Na początek gracze na Androida zanurzą się w ekscytującą rozgrywkę symulacji jazdy z różnymi dostępnymi ciężarówkami, z których każda ma swój własny, odrębny projekt i konstrukcję. Zanurz się w emocjonującą jazdę i wyścigi z ponad 8 różnymi pojazdami i ciesz się ekscytującą rozgrywką wyścigową w miarę postępów.

 

Włącz silniki

 

Co więcej, w Truck Simulator PRO Europe gracze z Androidem mogą całkowicie wzmocnić silniki swoich samochodów, a także wiele innych komponentów, aby pojazdy były szybsze i lepiej przystosowane do trudniejszych zadań. W grze będziesz mógł eksperymentować z różnymi ulepszeniami i modyfikacjami, próbując modyfikować koła, opony, silniki i wiele innych aspektów samochodów. Zachęcamy również do wzięcia udziału w ekscytującej grze symulacyjnej w Truck Simulator PRO Europe, która zawiera różne opcje modyfikacji, które pozwolą Ci zaktualizować wygląd ciężarówki.

 

Ukończ zadania

 

Aby było to ekscytujące, gracze na Androida w Truck Simulator PRO Europe z łatwością pogrążą się w niesamowitych zadaniach w grze. Ciesz się różnymi spotkaniami w grze, korzystając z wyjątkowych zachęt. Weź udział w setkach zadań, w tym różnorodnych zadaniach, aby nauczyć się nowych umiejętności. Podejmij się wielu zadań związanych z prowadzeniem pojazdu, jednocześnie baw się z ekscytującą rozgrywką symulacji jazdy ciężarówką.

 

 

Wniosek

 

Ci z was, którzy lubią ekscytujące gry symulacyjne jazdy World Truck Driving Simulator, będą mieli teraz kolejny wspaniały tytuł na smartfony do pobrania na telefon z Androidem. Dołącz do zabawy w ekscytujące podróże potentata ciężarówek z niesamowitymi ciężarówkami i wciągającą rozgrywką. Co najważniejsze, niesamowita rozgrywka potentata transportowego z pewnością sprawi, że Truck Simulator PRO Europe będzie o wiele bardziej wyjątkowym i przyjemnym doświadczeniem na Twoim urządzeniu mobilnym. Wreszcie, dzięki dostępnej do pobrania i odblokowanej edycji gry, dostępnej na naszej stronie internetowej, będziesz miał wiele wymówek, aby zacząć w nią grać.

What's new

Howdy Truck Simulator PRO fans,
Changes in the current version:
* Added NEW TRUCK!
* Performance improvements
* Other minor bug fixes

Thank you for all your feedback! If you have any ideas for future fixes and improvements feel free to e-mail us at [email protected]

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.