U-Dictionary APK 4.7.14 (Remove ads)

4.7.17

* 100,000,000 users across 150 countries.
4.5/5 Votes: 927,042
Developer
Talent Education Inc
Version
4.7.17
Updated
13 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
24M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Rozwiń funkcje APK 6.6

 

Prosta i przystępna aplikacja do tworzenia historii

 

Na początek użytkownicy Androida w Unfold szybko odkryją, że mają dostęp do genialnego kreatora pięter, a także wielu jego funkcji. Możesz korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji za darmo, a projektowanie możesz rozpocząć od razu po uruchomieniu aplikacji. Aplikacja nie wymaga żadnego dodatkowego pobierania ani uwierzytelniania, a użytkownicy Androida mogą od razu uczestniczyć w innowacyjnych doświadczeniach. Baw się i twórz własne wciągające dzieła sztuki. Co więcej, intuicyjne sterowanie dotykowe, które pozwala na łatwy wybór i niewielkie regulacje, pozwoli Ci całkowicie dostosować swoje zdjęcia.

 

Intuicyjne i ciekawe szablony i kolaże

 

Wielu zainteresowanych będzie teraz całkowicie zanurzyć się w zabawnych modelach i kolażach, które można wykorzystać do szybkiego i wygodnego budowania wszystkich wybranych historii. Wybieraj spośród wielu dostępnych modeli w aplikacji, w tym Classico, Film Frames, Journal, Digital Wave i niedawno wprowadzonej tablicy Moodboard, która ma różne nastroje, które można włączyć do swoich dzieł artystycznych.

Baw się dobrze, uwalniając swojego wewnętrznego artystę, podnosząc swoje umiejętności edycyjne na wyższy poziom wydajności i skuteczności. Po prostu wybierz modele i kolaże, które Ci się podobają lub są najbardziej odpowiednie dla Twoich zdjęć i filmów.

 

Ciekawe filtry i efekty do wykorzystania

 

Użytkownicy Unfold będą odkrywać wiele niesamowitych dostosowań wizualnych, oprócz fascynujących tekstów i spersonalizowanych modeli, dzięki dostępnym filtrom i efektom. Odkryj, że tworzysz fajną zawartość wizualną dla fascynujących efektów Unfold, jednocześnie odkrywając różne dostosowania dostępne dla każdego efektu. Poznaj sztukę edycji zdjęć i dowiedz się, jak korzystać z wciągających treści wizualnych, aby historie były bardziej zabawne.

 

Wykorzystaj swój aparat do tworzenia wspaniałych treści wizualnych

 

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz teraz uczestniczyć w ekscytujących wizualnych potyczkach w Unfold z niesamowitymi ustawieniami kamery. Możesz tutaj wygodnie korzystać z wbudowanego aparatu i spróbować dołączyć do swojej niesamowitej artystycznej podróży. Baw się, doskonaląc swoje umiejętności fotograficzne dzięki poręcznemu aparatowi Unfold. Aby tworzyć fajne historie, rób zdjęcia, nagrywaj filmy i łącz je w kolaże lub stworzone przez siebie modele.

 

 

Wniosek

 

Nie znajdziesz lepszej aplikacji niż VIMAGE lub VSCO, aby zapewnić pełną edycję wideo i zdjęć. Jednak ze względu na szybkie i wydajne możliwości edycji, Unfold przewyższa inne aplikacje, jeśli chodzi o tworzenie łatwych historii.

What's new

Dark Mode is online now. Try it out! Protect your eyes from bright light and save your battery life.
Add automatic language detection for Screen Translate. No need to frequently change the language.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.