Unfold APK 6.6 (Unlocked)

7.11.0

Unfold is a story editor that offers 300+ award-winning Instagram story templates. Create beautiful collage layouts for Instagram Stories with our easy-to-use designs, fonts and tools to take your content to the next level.
4.4/5 Votes: 3,354
Developer
Unfold Creative
Version
7.11.0
Updated
19 July 2021
Requirements
5.1 and up
Size
31M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Rozwiń funkcje APK 6.6

 

Prosta i przystępna aplikacja do tworzenia historii

 

Na początek użytkownicy Androida w Unfold szybko odkryją, że mają dostęp do genialnego kreatora pięter, a także wielu jego funkcji. Możesz korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji za darmo, a projektowanie możesz rozpocząć od razu po uruchomieniu aplikacji. Aplikacja nie wymaga żadnego dodatkowego pobierania ani uwierzytelniania, a użytkownicy Androida mogą od razu uczestniczyć w innowacyjnych doświadczeniach. Baw się i twórz własne wciągające dzieła sztuki. Co więcej, intuicyjne sterowanie dotykowe, które pozwala na łatwy wybór i niewielkie regulacje, pozwoli Ci całkowicie dostosować swoje zdjęcia.

 

Intuicyjne i ciekawe szablony i kolaże

 

Wielu zainteresowanych będzie teraz całkowicie zanurzyć się w zabawnych modelach i kolażach, które można wykorzystać do szybkiego i wygodnego budowania wszystkich wybranych historii. Wybieraj spośród wielu dostępnych modeli w aplikacji, w tym Classico, Film Frames, Journal, Digital Wave i niedawno wprowadzonej tablicy Moodboard, która ma różne nastroje, które można włączyć do swoich dzieł artystycznych.

Baw się dobrze, uwalniając swojego wewnętrznego artystę, podnosząc swoje umiejętności edycyjne na wyższy poziom wydajności i skuteczności. Po prostu wybierz modele i kolaże, które Ci się podobają lub są najbardziej odpowiednie dla Twoich zdjęć i filmów.

 

Ciekawe filtry i efekty do wykorzystania

 

Użytkownicy Unfold będą odkrywać wiele niesamowitych dostosowań wizualnych, oprócz fascynujących tekstów i spersonalizowanych modeli, dzięki dostępnym filtrom i efektom. Odkryj, że tworzysz fajną zawartość wizualną dla fascynujących efektów Unfold, jednocześnie odkrywając różne dostosowania dostępne dla każdego efektu. Poznaj sztukę edycji zdjęć i dowiedz się, jak korzystać z wciągających treści wizualnych, aby historie były bardziej zabawne.

 

Wykorzystaj swój aparat do tworzenia wspaniałych treści wizualnych

 

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz teraz uczestniczyć w ekscytujących wizualnych potyczkach w Unfold z niesamowitymi ustawieniami kamery. Możesz tutaj wygodnie korzystać z wbudowanego aparatu i spróbować dołączyć do swojej niesamowitej artystycznej podróży. Baw się, doskonaląc swoje umiejętności fotograficzne dzięki poręcznemu aparatowi Unfold. Aby tworzyć fajne historie, rób zdjęcia, nagrywaj filmy i łącz je w kolaże lub stworzone przez siebie modele.

 

 

Wniosek

 

Nie znajdziesz lepszej aplikacji niż VIMAGE lub VSCO, aby zapewnić pełną edycję wideo i zdjęć. Jednak ze względu na szybkie i wydajne możliwości edycji, Unfold przewyższa inne aplikacje, jeśli chodzi o tworzenie łatwych historii.

What's new

What’s new in this version:

— Unfold Pro: Unfold for Brands is now Unfold Pro! If you’re an Unfold for Brands subscriber, everything about your membership will stay the same—only the name is changing.

— Effects Templates: 5 templates to add some flair to your photos and videos, like Sparkle, VHS, and more.

We love hearing your ideas and feedback. Email us at [email protected] or DM us on Instagram at @unfold.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *