Vacation Hotel Stories APK 1.0.7 (Unlocked)

1.0.8

Welcome to Vacation Hotel Stories, please enjoy this delicious welcome tea while the staff finishes preparing your room. Have you decided where do you want to go on a tour today? Or perhaps do you prefer to relax in our pool?
3.9/5 Votes: 53,133
Developer
PlayToddlers
Version
1.0.8
Updated
24 May 2021
Requirements
4.4 and up
Size
34M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Historie hoteli wakacyjnych APK 1.0.7 Funkcje

 

Miej pełną kontrolę nad swoim hotelem

 

Na początek gracze na Androida w Vacation Hotel Stories będą mogli prowadzić własny hotel, wraz z różnymi zajęciami. Masz pełną swobodę odkrywania swojego trzypiętrowego hotelu, który ma cztery luksusowe pokoje. W samoobsługowej kuchni zjesz pyszne kolacje.

W ogrodzie i spa można cieszyć się fantastycznymi zajęciami na świeżym powietrzu. Lista mogłaby być długa i dłuższa. Jednocześnie będziesz mieć dostęp do ogromnej puli postaci z różnymi postaciami do wyboru i włączenia do wybranych scen. Na wakacjach możesz tworzyć różnorodne spotkania z dostępnymi pokojami i czterema zabawnymi wycieczkami.

 

Różne wycieczki z wyjątkowymi doświadczeniami

 

Podczas pobytu w hotelu pochłonie Cię fantastyczna gra w udawanie, która obejmuje wiele fascynujących wycieczek. Wybierz się na narty w zaśnieżone góry i baw się dobrze. Pikniki to świetny sposób na odpoczynek i zabawę. Baw się dobrze na nocnych imprezach na plaży. Ewentualnie udaj się do parku rozrywki i zobacz niesamowite atrakcje. Vacation Hotel Stories to zabawna i rozrywkowa gra, która przypadnie do gustu szerokiemu gronu graczy.

 

Dziesiątki postaci z różnymi ustawieniami

 

Wiele osób, które są w to zaangażowane, całkowicie zanurzy się teraz w ekscytującej rozgrywce w Vacation Hotel Stories, która zawiera ponad 24 różne postacie o zróżnicowanej historii i wyglądzie. Możesz teraz całkowicie zaangażować się w grę i konstruować różnorodne scenariusze, korzystając z dostępnych postaci. Dzięki innowacyjnym i interesującym ustawieniom będziesz jeszcze bardziej cieszyć się ekscytującą rozgrywką w Vacation Hotel Stories.

 

Ciesz się wciągającą rozgrywką ubierania się

 

Vacation Hotel Stories zawiera również wiele zabawnych spotkań pomiędzy żywiołami i postaciami, dzięki dużej gamie różnych przedmiotów i artefaktów. Korzystając z podanych elementów, możesz stworzyć ekscytującą grę w udawanie w różnych scenariuszach i opowiedzieć różne historie. W miarę postępów odkrywaj specjalne artefakty i daj się zaskoczyć kilkoma niespodziankami.

 

 

Wniosek

 

Vacation Hotel Stories to fajna gra na smartfony, którą można mieć na urządzeniach z Androidem, jeśli lubisz ekscytujące gry w udawanie akcji. Wciągające i przyjemne gry symulacyjne w hotelu, a także wiele fascynujących spotkań, mogą sprawić, że będziesz uzależniony od tych doświadczeń. Nie wspominając już o tym, że możesz teraz grać w odblokowaną wersję gry na swoim mobilnym komputerze, co sprawia, że ​​jest o wiele przyjemniejsza.

What's new

Bug fixes and improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.