Vegas Crime Simulator APK 4.7.2.0.2 (Unlimited Money)

4.8

The updated version of the free game has become more interesting and exciting. The game has a large open 3D world, beautiful 3D graphics and all the game mechanics necessary for this genre. The game in which there is a gangster confrontation is full of contrasts. The game offers interesting tasks, various fights with enemies and fun game mechanics. In the game you will find various points of interest such as: a military base with a tank, an airfield with an airplane, a platform for performing tricks on cars and motorcycles, a spaceship, robots transformers.
4.2/5 Votes: 1,226,547
Developer
Naxeex Ltd
Version
4.8
Updated
15 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
90M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Vegas Crime Simulator APK 4.7.2.0.2 Funkcje

 

Proste i dostępne sterowanie dotykowe

 

Po pierwsze, gracze na Androida, którzy grają w Vegas Crime Simulator, mogą wkrótce docenić proste i intuicyjne sterowanie dotykowe w grze. Możesz swobodnie korzystać z poręcznych elementów sterujących, gdy spokojnie idziesz autostradą, interweniujesz w bójkach lub strzelaninach, a nawet prowadzisz różne samochody. Różnorodne i zoptymalizowane opcje sterowania zapewnią, że w pełni wykorzystasz tę fantastyczną grę mobilną. Najlepsze wyniki, musisz użyć właściwego dekodera z odpowiednim plikiem multimedialnym.

 

Pracuj na swój sposób w gangsterze

 

Dla tych, którzy są ciekawi, Vegas Crime Simulator ma teraz wiarygodną i wciągającą grę gangsterską, która zabierze Cię na różne zabawne spotkania. W miarę postępów w przygodach w grze i wspinania się po drabinie gangsterów gracze muszą wykonać określone misje i zadania, aby przejść dalej. Jeśli zdobędziesz uznanie i reputację w mieście, dowiesz się więcej o hierarchii mafii. Wykonuj najbardziej niesamowite misje kryminalne, aby zdobyć swoje miejsce. Pokonaj rywali, aby stać się najbardziej niesławnym gangiem mafijnym w mieście.

 

Swobodnie dostosowuj i ulepszaj

 

Aby upewnić się, że jesteś dobrze przygotowany do walki z wrogami, Vegas Crime Simulator ma teraz wiele funkcji ulepszania i dostosowywania, których możesz użyć do dalszego ulepszania swojego gangstera. Zacznij od zwiększenia między innymi wytrzymałości, siły, precyzji, umiejętności prowadzenia i prowadzenia. Wszystko jest potrzebne, aby poprawić twoje umiejętności walki i pozwolić ci zarządzać potężniejszymi uzbrojeniem i pojazdami. W rezultacie będziesz mógł szybko przełączać się między broniami lub używać potężnych machin wojennych, aby walczyć z gliniarzami i innymi gangami.

 

Niesamowite pojazdy

 

A mówiąc o czołgach i odrzutowcach wojskowych, tak naprawdę nie potrzebujesz ich, aby cieszyć się grą. Vegas Crime Simulator zawiera również szereg ciekawych samochodów, które można zobaczyć w okolicy. Tutaj gracze mogą szybko zdobyć preferowane samochody, po prostu wyśledząc je i kradnąc je właścicielom w gangsterski sposób. Baw się w swoich ekstremalnych samochodach sportowych lub włócz się po ulicach skradzionymi pojazdami policyjnymi, wskakuj na łodzie, aby doświadczyć przejażdżek po wodzie i baw się z fajnymi przejażdżkami samolotem i tak dalej.

 

 

Wniosek

 

Fanów klasycznych gier symulacyjnych gangsterskich zachwyci dogłębna i wciągająca rozgrywka Vegas Crime Simulator. Jako zły gangster możesz otwarcie wędrować po mieście w otwartym świecie i brać udział w niesamowitych aktach. Jednocześnie baw się dobrze z grą, która oferuje szereg unikalnych umiejętności, które mogą zmienić twoją postać w super złoczyńcę w tej dziedzinie.

Jak zwykle bezpłatna i odblokowana wersja Vegas Crime Simulator na naszej stronie zapewni Ci rozrywkę.

What's new

- Performance improvement

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.