VHS Cam APK 1.5.2 (Paid for free)

1.6.2

The original VHS cam app by Rarevision and the most totally awesome VHS camera app of 1984!
4.1/5 Votes: 36,798
Developer
Rarevision
Version
1.6.2
Updated
12 January 2021
Requirements
5.0 and up
Size
11M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje VHS Cam APK 1.5.2

 

Spróbuj cofnąć swoje filmy do końca XX wieku

 

Na początek użytkownicy Androida w kamerze VHS Cam będą absolutnie zachwyceni tym fantastycznym oprogramowaniem do nagrywania wideo, dzięki wielu intrygującym funkcjom. Dzięki autorskim zabiegom VHS możesz szybko zamienić wybrane filmy w dzieła artystyczne XX wieku. W rezultacie ta fantastyczna aplikacja będzie służyć jako jedna z najlepszych platform do archiwizacji Twoich filmów i zaimponowania wszystkim pomysłowymi treściami. Możesz nagrać dowolny film, który Ci się podoba i zastosować do niego klasyczne efekty VHS.

 

Ciesz się realistyczną symulacją efektów VHS

 

Mówiąc o tym, to oprogramowanie pozwala zobaczyć niektóre z najbardziej wciągających momentów przechwytywania wideo, wraz z oryginalnymi i wysokiej jakości plikami VHS. VHS Cam wykonuje również świetną robotę symulując wady starych taśm wideo, czyniąc nowe filmy jeszcze bardziej ekscytującymi i efektywnymi. Możesz również mieć pewność, że aplikacja może zapewniać najprzyjemniejsze wrażenia wideo na urządzeniach mobilnych dzięki nowo wprowadzonym filtrom czerwonym, zielonym i niebieskim.

 

Dostosuj daty nagrywania na ekranie

 

VHS Cam pozwala na fałszowanie dat nagrywania na ekranie we wszystkich Twoich filmach, aby Twoje momenty filmowania VHS były bardziej wiarygodne i wiarygodne. Zachęcamy do zmiany dat i włączenia ich do swoich filmów w jak najbardziej naturalny sposób. Zapewni to maksymalne wykorzystanie fantastycznych filmów.

 

Twórz krzykliwe i imponujące tytuły

 

Jednocześnie dla tych z was, którzy są ciekawi, możecie teraz poprawić wrażenia wizualne swoich filmów dzięki unikalnym i klasycznym nazwom stylów retro. Wiele z Twoich filmów VHS skorzysta na dodaniu i dostosowaniu krzykliwych nazw ekranowych. Dzięki temu całe doznanie zmysłowe staje się o wiele przyjemniejsze i bardziej fascynujące.

 

 

Wniosek

 

VHS Cam to niezaprzeczalnie genialne mobilne narzędzie do nagrywania dla entuzjastów retro, z pełną gamą niesamowitych funkcji VHS, a także wieloma fascynującymi doświadczeniami fotograficznymi. Dzięki wielu dostępnym funkcjom możesz szybko i wydajnie konwertować nowo nagrane filmy na autentyczne filmy VHS z lat 90. XX wieku. Jednocześnie możesz eksperymentować z wbudowanym edytorem i tworzyć niesamowite obróbki VHS dla wybranych filmów.

What's new

We're always updating the most rad VHS cam app! This release includes:
• Tape-based recording time: more tapes, more time!
• 60fps is now used by default (if supported)
• Tweaks to VHS effect
• Portrait recording
• Fixed a nasty little bug that could crash the app when recording stops

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.