Video Maker APK 1.332.81 (Premium)

1.341.85

Recording your daily life with Video Editor for YouTube which is designed for video making! FREE and No Watermark, providing users with powerful functions, helping users gain more attention and subscribers on YouTube.
4.8/5 Votes: 1,755,448
Developer
InShot Inc.
Version
1.341.85
Updated
27 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
52M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Kreator wideo APK 1.332.81 Funkcje

 

Proste i dostępne narzędzia do edycji

 

Nadal będziesz w pełni zadowolony z dostępnych funkcji programu Video Maker, jeśli szukasz intuicyjnych i prostych doświadczeń związanych z edycją wideo. Poznaj funkcje regularnego miksowania i łączenia podczas wygodnego łączenia i kompresowania filmów bez utraty jakości grafiki. Bez problemów, łączenie kilku klipów w jeden film.

Jednocześnie możesz przycinać i przycinać różne filmy na różne długości, aby spełnić Twoje potrzeby edycyjne. Korzystając z aplikacji do tworzenia i edycji wideo YouTube, zawsze chciałeś szybko, ale skutecznie edytować swoje prace estetyczne.

 

Wybierz między wspólnym a standardowym współczynnikiem dla YouTube

 

Użytkownicy Androida programu Video Maker będą mogli korzystać z poręcznego oprogramowania ze wszystkimi standardowymi współczynnikami wideo i ustawieniami, aby zapewnić lepszą optymalizację platformy YouTube, aby pomóc twórcom treści w edycji i tworzeniu ich dzieł artystycznych. Podczas procesu konwersji możesz łatwo wybrać żądany współczynnik wideo lub przełączyć się na dowolne wybrane ustawienia.

W YouTube używaj zwykłych proporcji 16:9 lub 18:9. W przypadku postów na Instagramie i nie tylko, użyj specjalnej kwadratowej skali 1:1. Oprogramowanie albo automatycznie przeliczy proporcje do twoich preferencji, albo pozwoli ci to zrobić ręcznie.

 

Dodaj muzykę i efekty dźwiękowe do swoich filmów

 

Video Maker zapewnia pełne zestawy efektów muzycznych i dźwiękowych, które możesz wykorzystać w dalszym wyjaśnianiu wizualnych wrażeń na twoich obrazach i jakości twoich prac. Użytkownicy Androida będą mogli dobrze wykorzystać ogromne archiwum audio programu Video Maker, które obejmuje całkowicie licencjonowane i bezpłatne audio z YouTube.

Alternatywnie możesz dodać muzykę z pamięci urządzenia, jeśli chcesz. Tylko upewnij się, że wszystkie są bezpłatną muzyką lub dźwiękiem, aby uniknąć zgłaszania filmów. Możliwe jest również dodanie własnych nagrań głosowych do filmów podczas tworzenia coverów. Możesz regulować głośność, a nawet ją konfigurować.

 

Dostosuj opcje szybkości w swoich filmach

 

Ponadto użytkownicy Androida mogą korzystać z funkcji kontroli prędkości wideo w programie Video Maker, aby przyciągnąć zainteresowanie widzów, a także wyeliminować niechciane lub nudne sekcje obrazów. Zachęcamy do eksperymentowania z obrazami w zwolnionym tempie z niezwykłymi wrażeniami wizualnymi i wrażeniami lub tworzenia własnych kreatywnych nagrań poklatkowych. Dzięki temu będziesz mógł szybko zainteresować fanów i odpowiednio zaangażować ich w wyjątkowe chwile.

 

 

Wniosek

 

Nie znajdziesz świetnego narzędzia do edycji filmów do mediów społecznościowych niż niesamowita aplikacja InShot dla użytkowników smartfonów. Intuicyjne i skuteczne funkcje programu Video Maker pomogą Ci szybko edytować filmy bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane ustawienia. Przede wszystkim nie ma usprawiedliwienia dla odrzucenia aplikacji, ponieważ jest ona odblokowana i dostępna za darmo na naszej stronie internetowej.

What's new

* Reverse feature supported
* New #Motion effects
* New fonts added
* Bug fixes and other improvements.

How do you like the new features? Don't hesitate to comment below or email us at [email protected]!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.