VivaCut APK 2.2.6 (Premium Unlocked)

2.3.9

VivaCut for Android, Pro Video Editor APP for full screen video creating. Whether you want to make aesthetic films or simply share memories & funny moments with friends, VivaCut is the Pro Video editor with all editing features you need. Multi-layer timeline, chroma key and green screen features to help you make cinematic videos with music for YouTube, Instagram and TikTok. Cutting, combining or chroma keying clips, open the gate of Best video editing app with all features just for you.
4.6/5 Votes: 473,277
Developer
VivaCut professional video editor
Version
2.3.9
Updated
7 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
62M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje VivaCut APK 2.2.6

 

Profesjonalna aplikacja do edycji wideo dla użytkowników Androida

 

Użytkownicy Androida mają teraz po raz pierwszy dostęp do wszechstronnego i kompetentnego oprogramowania do edycji wideo, które pozwala im wprowadzać różne ulepszenia i personalizacje swoich obrazów. Aplikacja zachęci użytkowników do tworzenia niesamowitych filmów z Hollywood dzięki swoim funkcjom technicznym i intuicyjnym opcjom edycji.

Zacznij od opcji Green Screen i Chroma Key, które pozwalają łączyć filmy i tworzyć niesamowite efekty wizualne podobne do tego, co robią w swoich filmach. Nie wspominając o tym, że gra pomaga użytkownikom Androida tworzyć niesamowite filmy bezpośrednio na urządzeniach mobilnych dzięki dostępnym opcjom edycji filmów kinowych.

 

 

Korzystaj z wielu funkcji edycji wideo

 

VivaCut zawiera również setki przydatnych poleceń i elegancki interfejs edycji, który umożliwia łatwy dostęp do niektórych funkcji, jeśli jesteś zainteresowany.

Baw się dobrze, korzystając z łatwej w użyciu wielowarstwowej osi czasu, która pozwala użytkownikom powiększać poszczególne klatki z najwyższą dokładnością. W miarę postępów wprowadzaj różne ulepszenia i dostosowania. Zastosuj szczegółowe opcje edycji i dostosuj typy tekstu w aplikacji, aby wprowadzić różne aktualizacje wiadomości.

 

Intuicyjne sterowanie i polecenia edycji

 

VivaCut doda użytkowników Androida do swoich ogromnych i intuicyjnych poleceń do obsługi filmów i edycji, gdy tylko wejdziesz do interfejsu edycji.

Zacznij od korzystania z interfejsu edycji, aby łatwo przycinać, wycinać, powtarzać i konfigurować określone ścieżki wideo. Następnie użytkownicy dokonają kilku modyfikacji w określonych klipach i zoptymalizują je, aby opowiadać własne historie w każdym segmencie filmu.

 

Eksportuj i udostępniaj swoje filmy

 

Zakończ swoje przygody w aplikacji, eksportując i udostępniając swoje filmy na wielu platformach społecznościowych. Wybierz żądaną rozdzielczość z listy znanych ustawień wstępnych. Użyj tych narzędzi, aby łatwo przedstawić atrakcyjne wizualnie i angażujące obrazy. Za pomocą jednego kliknięcia możesz zmienić nazwy filmów, zapisać je na swoich komputerach lub przesłać je online.

 

 

Wniosek

 

Nie ma wielu lepszych opcji łatwej i intuicyjnej edycji wideo niż VivaCut. To powiedziawszy, fantastyczne mobilne oprogramowanie do edycji wideo dla Androida pomaga użytkownikom w pełni skonfigurować ich doświadczenia w aplikacji, aby jak najlepiej wykorzystać edytor. Dzięki bezpłatnej, odblokowanej wersji aplikacji dostępnej na naszej stronie będziesz miał wiele powodów, aby pobrać ją na swoje urządzenia mobilne.

What's new

1.Support FX Plugins ,Now ,you could make better effects than ever

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.