Vizmato APK 2.3.5 (Premium Unlocked)

2.3.6

Make great looking videos within minutes! Vizmato is an easy to use movie maker, that lets you add filters, themes, music, effects and text to make your videos super cool. Share these videos or GIFs on Facebook, Instagram, YouTube, Whatsapp and within our community of over a million users!
4.2/5 Votes: 29,272
Updated
5 May 2021
Requirements
4.4 and up
Size
51M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Vizmato APK 2.3.5

 

Baw się dobrze z w pełni funkcjonalną aplikacją do edycji

 

Vizmato z pewnością zainspiruje Cię niesamowitymi funkcjami i funkcjonalnością w aplikacji, jeśli szukasz prostej, ale niezwykle wydajnej aplikacji do edycji wideo na urządzenia mobilne.

Użytkownicy będą używać dowolnej ze standardowych i intuicyjnych funkcji edycji we wszystkich Twoich filmach z tej strony. Nie krępuj się wycinać, przycinać i edytować filmy w sekcjach przed ponownym złożeniem ich w celu uzyskania ostatecznych cięć.

 

Twórz niesamowite pokazy slajdów za pomocą aplikacji

 

Również dla tych z was, którzy są ciekawi, Vizmato ma teraz mnóstwo nowych funkcji, które pomogą Ci tworzyć najlepsze pokazy slajdów z twoich zdjęć. Z niektórych albumów zdjęć możesz tworzyć zabawne pokazy slajdów. Aby stworzyć doskonałą pracę ze swoimi plikami, szybko użyj podstawowych opcji konwersji lub zagłęb się w niesamowitą edycję.

W tym samym czasie możesz użyć Kreatora pokazu slajdów, aby uchwycić fantastyczny dźwięk. Dodaj ciekawą muzykę i zabawne efekty dźwiękowe do pokazów slajdów, aby pomóc widzom w bardziej efektywnej interakcji z treścią.

 

Ciekawe efekty wideo, którymi możesz się cieszyć

 

Użytkownicy Androida będą mieli dostęp do setek zabawnych efektów wizualnych w Vizmato, które zwiększą atrakcyjność aplikacji. Tutaj możesz wybierać spośród różnych środowisk wizualnych o różnych motywach, ciekawych konfiguracjach i specjalnych dostosowaniach do swoich prac.

Ciesz się niesamowitymi efektami filmowymi. Dzięki interesującym motywom muzycznym możesz zmienić nastrój swoich filmów. Przede wszystkim będziesz mógł mieszać i dopasowywać wszystkie swoje ulubione efekty w jednej edycji, dzięki czemu użytkownicy mogą eksperymentować z edytorem Vizmato.

 

Dziesiątki różnych filtrów i motywów do edycji

 

Oprócz zabawnych efektów wideo, Vizmato ma teraz zabawne filtry i motywy, które możesz łatwo zastosować do swoich filmów, aby w pełni zmienić ich wygląd. W rezultacie możesz znaleźć niezwykłe i intrygujące wrażenia wynikające z zastosowanych filtrów wizualnych lub motywów.

Będziesz swobodnie próbować fascynujących filtrów wizualnych i motywów, które obejmują szeroki zakres tematów. Kiedy tylko chcesz, przekonwertuj przechwycone wideo na grafikę w stylu Old School, Haunted, Romantic lub Action. Zabawa z fascynującymi funkcjami estetycznymi aplikacji to świetna zabawa.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida mogą szybko cieszyć się fajną funkcjonalnością w aplikacji w pełni funkcjonalnej aplikacji do edycji wideo Vizmato. Nie musisz odmawiać, ponieważ możesz pobrać bezpłatną i odblokowaną wersję aplikacji na naszej stronie internetowej.

What's new

Added scoped storage support for android 11
Bug Fixes & Performance Improvements
Updated Billing Library

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *