Vlogger Go Viral Tuber Game APK 2.40 (Unlimited Gems)

2.42.6

The next big-time digital influencer with millions of followers and viral web celebrity can be you!
4.6/5 Votes: 2,130,551
Developer
Tapps Games
Version
2.42.6
Updated
16 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
42M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Vlogger Go Viral Tuber Game APK 2.40 Funkcje

 

Prosta kontrola

 

Vlogger Go Viral to genialna gra typu idle clicker dla każdego, kto szuka fajnego sposobu na spędzenie wolnego czasu, dzięki prostym kontrolkom i ekscytującej rozgrywce. W rezultacie możesz grać w dowolnym momencie, bez konieczności poświęcania na to godzin i nadal dobrze się bawić.

 

Dowiedz się, jak tworzyć filmy

 

Gracze w Vloggerze stają się wirusowi, będą mieli do dyspozycji mnóstwo opcji tworzenia filmów. Zacznij od nauczenia się, jak tworzyć wysokiej jakości filmy, które mogą stać się wirusowe. Stwórz pierwsze filmy i umieść je w Internecie. Śledź swój sukces i nie bój się powtarzać tego procesu. Nie zniechęcaj się; sukces wymaga dużo czasu i zaangażowania.

 

Mnóstwo różnych tematów

 

Gra wprowadza również setki różnych tematów, z których możesz tworzyć filmy, które pomogą Ci w produkcji wideo. W rezultacie upewnij się, że odwiedzasz popularne serwisy społecznościowe, bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i, co najważniejsze, słuchaj swoich czytelników, aby tworzyć najlepsze treści.

 

Zarządzaj swoim kanałem

 

Gdy po raz pierwszy uruchomisz stronę z filmami, gra udostępni Ci szczegółowy panel zarządzania, w którym możesz śledzić najnowsze zmiany w opublikowanych filmach. Zbadaj komentarze fanów, a także głosy przeciw i za. Posłuchaj ich aktualnej koncepcji wideo i, jeśli uważasz, że jest to wykonalne, zaimponuj swoim obserwatorom nowymi postami. Dodatkowo możesz naprawdę oglądać nagrane filmy, co jest zarówno fascynujące, jak i upokarzające, szczególnie podczas oglądania starszych filmów.

 

 

Wniosek

 

Fani tego konkretnego gatunku symulacji z pewnością pokochają tę grę, ponieważ zawiera wszystko, czego możesz chcieć. Jest mnóstwo materiałów do znalezienia, mnóstwo korzyści dla oddanych graczy, a przede wszystkim nasze mody nie będą cię denerwować reklamą.

Jeśli interesuje Cię gra i chcesz mieć podobne spotkania, dobrym rozwiązaniem jest PewDiePie’s Tuber Simulator, który jest również obiecującą grą symulacyjną YouTuber.

What's new

Hey Vloggers!

Bug fixes!
- This time around, we focused on fixing bugs and performance issues that you vloggers reported. Thank you!

That's it for now! Leave a like and subscribe for more updates soon!

Team Vlogger Go Viral

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *