Voice changer with effects APK 3.7.7 (Premium)

3.8.5

Change your voice and have fun listening to your modified voice!
4.4/5 Votes: 1,453,048
Developer
Baviux
Version
3.8.5
Updated
4 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
10M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Zmieniacz głosu z efektami APK 3.7.7 Funkcje

 

Nagrywaj głosy lub importuj pliki audio

 

Wiele osób zainteresowanych zacznie od razu korzystać z aplikacji do nagrywania swoich głosów i dźwięku. Alternatywnie możesz pobrać pliki audio bezpośrednio z dysku urządzenia. Dzięki pomocnemu narzędziu do zmiany głosu możesz modyfikować i dostosowywać wybrane dźwięki.

 

Baw się z wieloma efektami głosowymi

 

Zmieniacz głosu z efektami zapewnia dostęp do szerokiej gamy efektów głosowych, których możesz użyć od razu. Jeśli spróbujesz stworzyć ciekawe spotkania dla swoich przechwyconych głosów, odkryj ponad 40 różnych efektów z interesującymi wrażeniami dźwiękowymi. Ciesz się zabawnymi głosami z efektami helu, wzmacniaj przemówienia z kosmitami lub efektami pozaziemskimi i nie tylko. Zachęcamy do eksperymentowania ze wszystkimi tymi dźwiękami, aby zobaczyć, jak najlepiej wykorzystać Zmieniacz głosu z efektami.

 

Proste opcje zapisywania i udostępniania

 

Możesz także z łatwością zapisywać lub udostępniać swoje rekordy, aby ciekawa aplikacja mobilna była bardziej dostępna. Przechowuj pliki w normalnych formatach nagrywania dźwięku, jeśli chcesz. Możesz też skorzystać z dostępnych opcji udostępniania, aby łatwo udostępniać przefiltrowane nagrania dźwiękowe za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty e-mail lub aplikacji do przesyłania wiadomości.

 

Graj z dźwięcznym fortepianem

 

Wraz z normalnymi efektami głosowymi, które można szybko zastosować do wybranych plików audio, Zmieniacz głosu z efektami umożliwia przesyłanie zarówno nieużywanych, jak i zmienionych plików audio. Użyj opcji Piano, aby zbudować własne pianino dźwięczne z wciągającymi wyborami odtwarzania i fascynującymi efektami.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida w Voice Changer z efektami będą mogli w pełni wykorzystać niesamowitą aplikację mobilną dzięki otwartej funkcjonalności i fascynującym aplikacjom. Dzięki bezpłatnej i odblokowanej edycji aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej będzie ona znacznie bardziej dostępna.

What's new

Now you can export recordings to your music library, so other apps can access them

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.