Vortex Cloud Gaming 1.41.1 (Subscription Unlocked)

Varies with device

🎮 Get to the world of cloud gaming! 🎮
0/5 No votes
Developer
RemoteMyApp
Version
Varies with device
Updated
13 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Vortex Cloud Gaming 1.41.1

 

Intuicyjne i ekscytujące sposoby grania w ulubione gry

 

Po pierwsze, Vortex Cloud Gaming daje graczom Androida dostęp do przyszłości branży gier. W rezultacie możesz teraz cieszyć się grami zdalnymi, które są zarówno otwarte, jak i przyjemne. Nie krępuj się zaktualizować Vortex Cloud Gaming na swoim telefonie z Androidem, wybrać swoje ulubione gry i od razu zacząć cieszyć się wrażeniami. Nie ma pobierania, żadnych aktualizacji i nie potrzebujesz potężnej maszyny do gier, aby ją uruchomić. Teraz możesz grać w swoje ulubione gry na konsole, komputery i smartfony w świeży i ekscytujący sposób.

 

Ogromna kolekcja gier z wieloma dostępnymi opcjami

 

Mówiąc o tym, Vortex Cloud Gaming ma również duży wybór wielu zabawnych gier, które zadowolą nawet najbardziej niezainteresowanych graczy. Wybierz gry z różnych gatunków i stylów, w które możesz grać na swoich urządzeniach mobilnych, kiedy tylko nadarzy się okazja. Biorąc to pod uwagę, możesz również cieszyć się fantastyczną grą na różnych platformach, w tym na komputerach PC, tabletach, urządzeniach przenośnych i nie tylko. Uzyskaj dostęp do niesamowitej biblioteki gier bez konieczności kupowania lub pobierania żadnego z tytułów.

 

Wszechstronne wbudowane opcje sterowania

 

Gracze na Androida w Vortex Cloud Gaming są również narażeni na różne narzędzia kontrolne, których mogą używać, aby pomóc im poruszać się po różnych rozgrywkach. Oznacza to, że aplikacja zawiera wiele wbudowanych elementów sterujących, które są odpowiednie dla każdej gry dodanej do usługi w chmurze. Możesz cieszyć się relaksującą grą za pomocą odpowiednich przycisków tutaj, a także modyfikować swoje wrażenia z gry, konfigurując ustawienia.

 

Graj na wielu urządzeniach multimedialnych

 

Vortex Cloud Gaming ma również pełną obsługę różnych urządzeń multimedialnych, dzięki czemu idealnie nadaje się do naprawdę przenośnego i mobilnego grania. . Przykładami są smartfony z Androidem, telewizory Smart TV i komputery. W rezultacie będziesz mógł grać w każdą grę, którą chcesz z pełną przyjemnością i satysfakcją. Możesz grać w gry ze swoich ulubionych gatunków i platform na swoim smartfonie, ponieważ możesz to teraz zrobić.

 

 

Wniosek

 

Dla tych z Was, którzy lubią cieszyć się ulubionymi grami w podróży, platformy subskrypcji gier to bez wątpienia ogromny krok naprzód w branży gier. W rezultacie Vortex Cloud Gaming, jako jeden z wiodących dostawców, z pewnością zachwyci tych z Was, którzy chcą wziąć udział w zajęciach. Co więcej, dzięki naszej zaktualizowanej wersji aplikacji możesz w pełni cieszyć się wszystkimi aktywnościami, nie płacąc nic. Co za fantastyczny pomysł!

What's new

Want to play PC games on a mobile, smart TV or computer without gaming specs? We’ve got you! Vortex is working all the time to give you top-notch cloud gaming experience!

Download our app and try it! To keep up to date with new features just keep your Updates turned on.

* FPS settings for optimal gaming experience
* Better performance
* Minor bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.