Walk Band APK 7.4.8 (VIP Features Unlocked)

7.5.0

Walk Band is a music studio app - a toolkit of virtual musical instruments for the music maker.
4.2/5 Votes: 608,999
Developer
Revontulet Soft Inc
Version
7.5.0
Updated
8 April 2021
Requirements
5.0 and up
Size
65M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Spacer Band APK 7.4.8 Funkcje

 

Ciesz się swoją gitarą z ciekawymi wzorami dźwiękowymi

 

A dzięki symulowanej gitarze Walk Band użytkownicy Androida mogą docenić niesamowity tryb akordów, który pozwala intuicyjnie śledzić nuty i akordy gitary, dzięki czemu nauka nowej piosenki jest dziecinnie prosta. To samo otrzymasz dzięki dobrze znanemu oprogramowaniu do nauki gry na gitarze firmy Yousician.

Alternatywnie, w trybie Solo, możesz grać na gitarze według własnych pomysłów, bez akordów.

 

Baw się dobrze grając z niesamowitymi zestawami perkusyjnymi

 

Dla tych, którzy są ciekawi, Walk Band ma teraz ekscytujące zestawy perkusyjne, które zachęcają do swobodnego grania ulubionych piosenek, korzystając z potężnych symulacji dźwiękowych jazzu, rocka, hiphopu, perkusji i tańca. Poznaj liczne tryby padów perkusyjnych i słuchaj różnych beatów demonstracyjnych w Walk Band, które powinny pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości aplikacji. Graj w swój ulubiony rock, balladę, chacha, disco, walca i inne gatunki. Intuicyjna funkcja Play Along może się również przydać do efektywnego uczenia się ulubionych piosenek lub utworów muzycznych.

 

Twórz swoje bity z ciekawymi doświadczeniami

 

Aby zwiększyć atrakcyjność aplikacji, możesz teraz tworzyć własne rytmy za pomocą Walk Band, który pozwala użytkownikom swobodnie eksperymentować z określonymi uderzeniami w różnych stylach muzycznych. Ciesz się dźwiękami jazzu, rocka, hiphopu, perkusji i tańca z różnych zestawów perkusyjnych. Alternatywnie możesz wybierać spośród ponad 11 fabrycznie załadowanych wzorów dźwiękowych różnych typów. Dobrze wykorzystaj elementy sterujące wysokością dźwięku i tempem, aby dostosować swoje wrażenia muzyczne i nie tylko.

 

 

Wniosek

 

Będziesz mieć teraz dostęp do jeszcze jednej fantastycznej aplikacji do tworzenia muzyki na telefonie z Androidem, oprócz dobrze znanej n-Track Studio 9 Pro. W rezultacie Walk Band może mieć podobną funkcjonalność w bardziej przyjaznym dla użytkownika formacie. Zachęcamy do korzystania z obu aplikacji jednocześnie, aby tworzyć utwory o profesjonalnej jakości, ponieważ obie są dostępne bezpłatnie na naszej stronie internetowej.

What's new

1. Optimize out of sync issue when converting to mp3
2. Cut before import an audio track

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.