WaveEditor APK 1.92 (Unlocked)

1.93

WaveEditor for Android™ is a professional tool for editing, recording, and mastering audio. WaveEditor also supports a large variety of file types that make it suitable for audio format conversion and media playback.
4.0/5 Votes: 13,350
Developer
Sound-Base Audio LLC
Version
1.93
Updated
19 July 2021
Requirements
4.3 and up
Size
16M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

WaveEditor APK 1.92 Funkcje

 

Świetna kompatybilność z popularnymi formatami dźwięku

 

Po pierwsze, użytkownicy WaveEditor na Androida będą mogli cieszyć się wygodnymi doświadczeniami edycji z setkami kompatybilnych formatów plików audio. Możesz tutaj wykonać podstawowe nagrania audio, korzystając z formatów plików WAV lub MP3, które są również szeroko stosowane.

Jeśli chodzi o obsługiwane formaty plików audio, masz wiele opcji z 3GP, AAC, AIF, ALAC, AMR, FLAC, M4A, MP3, MP3, RAW, WAV i wiele innych. Zachęca to użytkowników do pełnego korzystania z funkcjonalności aplikacji, a także szerokiej gamy dźwięków i efektów dźwiękowych. Ponadto oprogramowanie obsługuje przesyłanie formatu audio, umożliwiając płynne przełączanie między formatami plików w dowolnym momencie.

 

Zaimportuj swoje nagrania lub dowolne pliki audio

 

Użytkownicy systemu Android w WaveEditor mogą również wygodnie przechwytywać dźwięk za pomocą wbudowanego mikrofonu urządzenia, aby poprawić interakcje z przechwyconymi lub zaimportowanymi plikami audio. Alternatywnie, jeśli chcesz poprawić jakość dźwięku, możesz użyć obsługi mikrofonu USB, aby stworzyć niesamowite edycje dla wysokiej jakości dźwięku. Co najważniejsze, cały przechowywany dźwięk zostanie automatycznie przywrócony w przypadku nieoczekiwanego zamknięcia aplikacji, co zwiększy ogólne wrażenia z korzystania z aplikacji.

Jeśli jesteś ciekawy, możesz skorzystać z intuicyjnego wbudowanego oprogramowania do przeglądania plików, aby wygodnie importować dowolne pliki audio do swoich komputerów. Będąc w programie, możesz załadować pliki audio lub użyć mikrofonu.

 

Intuicyjne interfejsy z dostępnym wyświetlaczem i opcjami

 

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz w pełni wykorzystać intuicyjny interfejs WaveEditor i szybko poruszać się po wszystkich dostępnych narzędziach. Na początek użytkownicy będą mieli dostęp do oprogramowania do wizualizacji FFT, oscyloskopu i spektrogramu, dzięki czemu Twoje pliki audio będą znacznie bardziej dostępne. Dzięki temu konsumenci mogą szybko i łatwo zmieniać swoje dane.

Co więcej, użytkownicy Androida powinni spodziewać się lepszych wizualizacji stereo na swoich plikach audio dzięki kolorom fal WaveEditor. Przekonasz się, że edycja wszystkich przechwyconych dźwięków jest dość prosta, gdy używasz miernika amplitudy.

 

W pełni funkcjonalny edytor, z którego możesz korzystać

 

Aby zwiększyć atrakcyjność aplikacji, użytkownicy Androida mogą mieć dostęp do w pełni funkcjonalnej aplikacji do edycji dźwięku z dziesiątkami opcji i setkami materiałów do edycji do wyboru.

Zachęcamy do eksperymentowania z samodzielnym rejestratorem i edytorem audio WaveEditor w jednej aplikacji. Możesz edytować pojedyncze próbki lub tworzyć profesjonalnie wyglądające prace z wieloma efektami dźwiękowymi. Do pracy z programem służą szybkie i intuicyjne opcje edycyjne powiększania, panoramowania i kilku funkcji zaznaczania.

 

 

Wniosek

 

WaveEditor to najlepsza opcja dla aplikacji do nagrywania dźwięku, które są zarówno szybkie, jak i niezawodne. Intuicyjna i efektywna funkcjonalność aplikacji pozwoli Ci cieszyć się doskonałą jakością dźwięku dzięki łatwym nagraniom. Przede wszystkim możesz teraz dokonywać prostych modyfikacji swoich wyjść audio za pomocą oprogramowania dzięki wbudowanemu edytorowi. Weź go za darmo i użyj naszego modu, aby całkowicie go otworzyć, kiedy tylko chcesz.

What's new

Updated USB mic support for Android 8.1+.
Fixed re-initialization bug in tone generator.
Improvements & bug fixes to Chorus effect.
Updates to bug reporting system.
Recording source is now user selectable in the recorder options.
Minor bug fixes.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.