WavePad Master’s Edition APK 12.01 (Paid for free)

12.86

  • Payment
WavePad Master's Edition sound and audio editing application. Record, edit, and add effects, then send audio to yourself or others to share or continuing editing on another device. WavePad Master's Edition allows you to record voice or music, then edit the recording and add sound effects, clean up background noise and more to achieve high quality audio recordings.
4.0/5 Votes: 274
Developer
NCH Software
Version
12.86
Updated
8 July 2021
Requirements
4.0.3 and up
Size
27M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

WavePad Master’s Edition APK 12.01 Funkcje

 

Prosta, ale potężna aplikacja do edycji dźwięku

 

WavePad Master’s Edition to najlepszy wybór dla każdego, kto szuka wszechstronnego programu do edycji audio z prostym interfejsem użytkownika, który pozwala szybko rozpocząć pracę. Użytkownicy mogą łatwo poruszać się po cennych funkcjach aplikacji w aplikacji i całkowicie zanurzyć się w unikalnych doświadczeniach dźwiękowych aplikacji, co umożliwia im dokonywanie różnych edycji nagranej muzyki.

Przede wszystkim usprawniony interfejs i łatwo dostępna funkcjonalność sprawią, że przyzwyczajenie się do funkcji w aplikacji będzie prawie zbyt łatwe. W rezultacie, jeśli chodzi o manipulowanie utworami, niezwykle pomocne będą wyświetlacze Waveform lub skondensowanego dźwięku. Nie krępuj się zawracać tam i z powrotem między nimi.

 

Pełna kompatybilność z wieloma dostępnymi formatami plików

 

WavePad Master’s Edition zapewnia również pełną kompatybilność z większością dostępnych plików audio na urządzeniach mobilnych, pozwalając użytkownikom Androida na swobodną edycję różnych plików audio. Po prostu otwórz program i wybierz pliki, które chcesz edytować, a urządzenie przejrzy pliki, aby uzyskać najwygodniejszy sposób edycji. Co więcej, będziesz mógł łatwo wyeksportować swoją muzykę do dowolnego potrzebnego formatu pliku.

 

Przydatne funkcje nagrywania w celu poprawy wejścia audio

 

Na początek możesz użyć oprogramowania do przechwytywania doskonałych nagrań z profesjonalnie brzmiącymi poziomami dźwięku. WavePad Master’s Edition zawiera bogactwo łatwo dostępnych funkcji i zasobów, które poprawiają ogólną jakość dźwięku Twoich nagrań. Jednocześnie ulepszona opcja czyszczenia szumów pozwoliłaby nagrać całą wybraną muzykę lub śpiewy w prosty i dokładny sposób. Wreszcie, korzystając z fajnej aplikacji na smartfona, możesz wygodnie uzyskać nagrania najwyższej jakości, po prostu podłączając się do innego zewnętrznego sprzętu nagrywającego.

 

Proste i przydatne opcje edycji

 

Dla tych, którzy są w to zaangażowani, WavePad Master’s Edition zawiera teraz łatwe i praktyczne oprogramowanie do edycji, które jeszcze bardziej uprości manipulowanie dźwiękiem i dostosowywanie plików.

Po prostu wytnij, skopiuj i wklej dowolną część dźwięku do edytora wielokanałowego, aby dokonać szybkich modyfikacji określonych utworów. Skorzystaj również z nieograniczonych narzędzi cofania i ponawiania, które znacznie ułatwią Ci edycję dźwięku. Aby nagrać bezbłędnie, musisz dodać lub usunąć te fragmenty dźwięku ze swojego miksu.

 

 

Wniosek

 

Dla tych, którzy są ciekawi, ekscytująca struktura WavePad Master Edition będzie teraz używana do tworzenia profesjonalnych utworów muzycznych. Oprogramowanie pomaga w łatwym i wydajnym nagrywaniu wyrafinowanego dźwięku dzięki przejrzystej i otwartej funkcjonalności. Możesz także całkowicie ulepszyć swoją muzykę dzięki zaawansowanym funkcjom edycji. Nie będziesz miał wymówki, aby odmówić, teraz, gdy całkowicie odblokowana i nieograniczona edycja aplikacji jest dostępna na naszej stronie internetowej.

What's new

Fixed a bug with mp3 encoding

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.