WiFi Map APK 5.4.15 (Unlocked)

5.4.17

Connect to any WiFi for FREE! WiFi Map is the largest Wi-Fi community in the world!
4.5/5 Votes: 920,544
Developer
WiFi Map LLC
Version
5.4.17
Updated
8 June 2021
Requirements
4.4 and up
Size
73M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Mapa WiFi APK 5.4.15 Funkcje

 

Miliony połączeń Wi-Fi na całym świecie

 

Po pierwsze, użytkownicy Map Wi-Fi na Androidzie mają teraz dostęp do jednej z największych baz danych komunikacji Wi-Fi na świecie, z milionami różnych połączeń. Zapraszam do przeglądania ponad 100 000 000 hotspotów z różnych krajów na całym świecie, aby znaleźć miejsca, w których możesz wchodzić w interakcje. W maksymalnym stopniu udostępniaj swoje linki i baw się z intrygującym programem WiFi Map.

 

Szybko wyszukaj w pobliżu hotspot Wi-Fi

 

Teraz, gdy aplikacja jest już otwarta, użytkownicy Android WiFi Map mogą korzystać z dostępnych i łatwych funkcji aplikacji, aby znaleźć nowe hotspoty w swoim regionie. Po prostu ustaw swoje miejsce, a Mapa Wi-Fi poprowadzi Cię do najbliższych hotspotów Wi-Fi, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpieczną i szybką łącznością z Internetem. Intuicyjne i wspólne mapy mogą pomóc Ci podróżować po okolicy i filtrować najlepsze adresy do odwiedzenia.

 

Wspomóż społeczność dzięki własnym hotspotom Wi-Fi

 

Ponadto oddani użytkownicy mapy WiFi mogą udostępniać własne hotspoty Wi-Fi innym użytkownikom, dzięki czemu platforma jest znacznie przyjemniejsza. Zachęcamy do wymiany haseł i linków do aplikacji z innymi użytkownikami, aby mogli korzystać z bezpłatnych połączeń w dowolnym miejscu.

 

Chroń swoją tożsamość dzięki bezpiecznej sieci VPN

 

Co więcej, WiFi Map zapewnia również nieograniczoną i stabilną usługę VPN, która może być wykorzystana do otwierania doświadczeń online, aby fascynująca aplikacja WiFi Map na smartfony była bardziej użyteczna na urządzeniach z Androidem. W Mapie Wi-Fi możesz teraz przeglądać Internet z pełną ochroną i prywatnością. Jednocześnie ta usługa zapewniałaby dostęp do odblokowanego środowiska online, które zawiera mnóstwo przydatnych stron internetowych i usług. Baw się różnymi fascynującymi treściami z blokadą geograficzną i nie tylko.

 

 

Wniosek

 

Od teraz, jeśli wyjdziesz na zewnątrz do którejkolwiek ze swoich firm lub w podróży, Mapa Wi-Fi może pomóc w uzyskaniu bezpłatnego dostępu do dużej liczby otwartych hotspotów Wi-Fi. Dzięki milionom bezpłatnych łączy Wi-Fi dostępnych na całym świecie nadal będziesz w stanie zlokalizować kilka hotspotów w pobliżu. I nie zapomnij skorzystać z ciągle rosnącej biblioteki.

Wreszcie, na naszej stronie znajdziesz bezpłatną i odblokowaną wersję aplikacji, która będzie o wiele bardziej atrakcyjna.

What's new

We hope you’re enjoying the app! Please, keep it regularly updated to always have our latest improvements, we want you to get the most out of it.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *