Windscribe VPN APK 2.4.0.350 (Unlocked)

Varies with device

Windscribe VPN is a tool that secures Wifi and helps you safeguard your privacy online. Best part? It’s absolutely free to use and offers up to 10GB of bandwidth per month, if you supply a confirmed email address! That’s something you can actually use!
4.3/5 Votes: 52,944
Developer
Windscribe
Version
Varies with device
Updated
26 June 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Windscribe VPN APK 2.4.0.350 Funkcje

 

Prosta i dostępna aplikacja VPN dla użytkowników mobilnych

 

Po pierwsze, użytkownicy Androida Windscribe VPN mogą szybko pogrążyć się w przyjaznym dla użytkownika i otwartym programie VPN. Dzięki prostemu sterowaniu dotykowemu i dostępowi za jednym dotknięciem możesz swobodnie korzystać z aplikacji tutaj. Wystarczy nacisnąć przycisk odblokowania, aby przygotować usługi VPN, a następnie zalogować się i cieszyć się korzystaniem z Internetu. Oprogramowanie dynamicznie wybierze najlepsze serwery zgodnie z Twoimi konkretnymi wymaganiami. Ponadto przeprojektowany interfejs użytkownika ekranu głównego niewątpliwie poprawiłby Twoje wrażenia z aplikacji.

 

Stabilne i niezawodne połączenia VPN

 

Aby poprawić wrażenia z aplikacji, użytkownicy Androida Windscribe VPN będą teraz mieli dostęp do dużej liczby bezpiecznych i niezawodnych serwerów VPN zlokalizowanych na całym świecie. Jeśli wybierzesz bezpłatne usługi, możesz korzystać z maksymalnie 10 różnych wspólnych serwerów lub ze 110 centrów danych z 60 różnych krajów na całym świecie. Wybierz serwery, które są idealnie dopasowane do Twoich konkretnych potrzeb i korzystaj z najszybszych prędkości Internetu. Ponadto, gdy jesteś online, masz nieograniczoną przepustowość i połączenia, aby całkowicie zanurzyć się w interakcjach.

 

Wygodne korzystanie z usług VPN

 

Osoby, które są w to zaangażowane, mogą teraz uczestniczyć w zabawnych działaniach w aplikacji, jednocześnie dobrze wykorzystując usługę VPN, aby zmaksymalizować wygodę aplikacji. Skorzystaj z oferowanej funkcji białej listy, aby połączyć się z różnymi sieciami i automatycznie połączyć lub ponownie połączyć dostawców.

Jednocześnie skorzystaj z opcji automatycznego dzielonego tunelowania, która pozwala wybrać odpowiednią aplikację do użycia w określonych tunelach VPN. Możesz także wyłączyć alerty podczas korzystania z oprogramowania, aby całkowicie zanurzyć się w interakcjach.

 

Chroń się podczas korzystania z Internetu

 

Powinieneś także zaszyfrować wszystkie swoje dane, aby uniemożliwić innym osobom śledzenie lub szpiegowanie Cię, gdy jesteś online. Windscribe VPN wykorzystuje rygorystyczne i skuteczne środki bezpieczeństwa, aby chronić Cię przed trackerami, hakerami i złośliwym oprogramowaniem podczas uzyskiwania dostępu do Internetu.

Dostawca VPN nigdy nie będzie przechowywać żadnych zarejestrowanych plików dziennika dzięki zapewnionej polityce braku logowania. W rezultacie, jeśli przestaniesz korzystać z aplikacji, Twoje nawyki internetowe zostaną usunięte. W rezultacie nadal będziesz mieć pewność swojej prywatności i ochrony. Oprogramowanie ma cztery różne mechanizmy uwierzytelniania, każdy z ekskluzywną funkcjonalnością, z której możesz skorzystać. Masz więc do wyboru korzystanie z OpenVPN UDP/TCP, IKEv2 lub obu.

 

 

Wniosek

 

Windscribe VPN to niezaprzeczalnie idealny wybór dla użytkowników smartfonów, którzy chcą łatwo uzyskać dostęp do nieocenzurowanego Internetu. Dzięki niesamowitym funkcjom i dostępności możesz korzystać z dowolnej usługi online bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo, dzięki aktywowanej i bezpłatnej aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej, będziesz miał wiele powodów, aby zacząć.

What's new

Misc bug fixes.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.