Worms Zone.io APK 1.9.2 (Unlimited Money)

2.2.3

Do you love games with tons of real fun and dynamic action? Then welcome to the Worms Zone.io, an awesome arcade, where you can become the great champion of the arena! Collect yummies and different powerups, defeat enemies, and become the biggest worm of them all!
4.3/5 Votes: 2,194,928
Developer
CASUAL AZUR GAMES
Version
2.2.3
Updated
14 July 2021
Requirements
5.1 and up
Size
68M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Worms Zone.io APK 1.9.2 Funkcje

 

Ciesz się szybką, przyjemną i przystępną rozgrywką

 

Na początek gracze na Androida w Worms Zone.io – Voracious Snake bez wątpienia pokochają tę fantastyczną mobilną grę w węża na swoich urządzeniach mobilnych. Biorąc to pod uwagę, z krótką, podstawową i przyjemną rozgrywką, nie powinno być powodu, aby z niej zrezygnować.

Co więcej, ekrany dotykowe sprawiają, że proste i intuicyjne sterowanie w grze jest bardzo dostępne. Możesz szybko przenosić swoje robaki po mapie, szukając jedzenia lub walcząc z nim z przeciwnikami. Co więcej, regulowane elementy sterujące z kilkoma przydatnymi opcjami niewątpliwie sprawią, że gra będzie przyjemniejsza dla graczy o różnych gustach.

 

Graj w grę z milionami graczy online

 

Aby było jeszcze fajniej, gracze w Worms Zone.io – Voracious Snake będą mieli dostęp do niesamowitych pojedynków online, w których mogą grać z graczami z całego świata.

Zacznij od szybkiego sparowania z innymi graczami w nowym meczu lub dołącz do istniejącego, w którym możesz grać przeciwko setkom internetowych robaków, z których niektórzy są niezwykle potężni. Tutaj zmierzysz się z rzeczywistymi, inteligentnymi wrogami, w przeciwieństwie do sztucznej inteligencji w poprzednich grach w węża. Gdy walczysz o najwyższe miejsca w rankingach, pokonaj ich w ekscytujących walkach.

 

 

Zbieraj niesamowite dopalacze i wykorzystuj swoje umiejętności

 

Mówiąc o tym, w Worms Zone.io – Voracious Snake gracze będą mieli dostęp do niesamowitych dopalaczy i umiejętności, które znacznie poprawią możliwości robaków. Możesz użyć zielonej mikstury, aby poprawić tempo, żółtej mikstury, aby poprawić widok mapy i tak dalej. Kiedy użyjesz tych wzmocnień, aby pokonać wrogów, zbierz je. Nie wspominając już o tym, że każdy robak ma możliwość podwojenia tempa, aby poradzić sobie z wrogami lub uciec przed nimi. To będzie napięta i agresywna walka.

 

Zapraszam do projektowania i personalizacji

 

Dodatkowo, dla tych z Was, którzy są ciekawi, możecie zagrać z własnymi, całkowicie dostosowanymi i dobrze zaprojektowanymi robakami. Biorąc to pod uwagę, możesz wejść do Szafy Robaka i Przebieralni, gdzie możesz zmieniać wygląd robaków na wiele sposobów. Zmień wygląd, wzór ciała, kształty ciała, kolor, rodzaj skóry, a nawet wyraz twarzy, co jest naprawdę niesamowite.

 

 

Wniosek

 

Fani słynnego Slither io z przyjemnością dowiedzą się, że jest teraz kolejna doskonała gra na smartfony. Worms Zone.io – Voracious Snake pozwala grać w przyjemną i fascynującą grę w węża na urządzeniu mobilnym. W tym okresie ma również wiele zabawnych funkcji w grze i jest dostępny do pobrania. W rezultacie nie powinno być czegoś, co uniemożliwiłoby ci jego obejrzenie.

What's new

We constantly update our game to make it even better for you. This update includes performance improvements and bug fixes.
• Bugs fixed

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.