Yousician APK 4.21.0 (Premium)

4.34.0

YOUSICIAN - the fast, fun way to learn, play and master the Piano, Guitar, Bass, Ukulele, or Singing / Vocals. Enjoy thousands of songs on your REAL INSTRUMENT!
4.1/5 Votes: 78,271
Developer
Yousician Ltd.
Version
4.34.0
Updated
19 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
59M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yousician APK 4.21.0 Funkcje

 

Skuteczna aplikacja do edukacji muzycznej

 

Na początek użytkownicy Androida mogą docenić wszechstronną i potężną aplikację edukacyjną dla wszystkich użytkowników. Połącz się z aplikacją i spróbuj nauczyć się dowolnych instrumentów, które Cię interesują. Możesz także ćwiczyć śpiew z nim. Możesz uzyskać natychmiastową informację zwrotną na temat swoich wyników, jednocześnie mając dostęp do intuicyjnych możliwości uczenia się. Dzięki temu konsumenci będą mogli łatwo opanować sztukę.

Dodatkowo, korzystając z aplikacji, możesz od razu nauczyć się podstaw, korzystając z samouczków dostępnych w aplikacji. Intuicyjne przewodniki krok po kroku w Yousician pomogą Ci łatwo i efektywnie nauczyć się wybranych utworów, a także pozwolą Ci ćwiczyć na różnych instrumentach.

 

Intuicyjna i dostępna aplikacja mobilna dla wszystkich użytkowników

 

Intuicyjne i otwarte funkcje Yousician umożliwiają większości użytkowników pełne uczestnictwo w ich sesjach edukacyjnych, dzięki czemu aplikacja jest idealna dla użytkowników w każdym wieku i o różnym pochodzeniu. Jako znakomici pianiści, gitarzyści i gracze na ukulele lub jako początkujący, naucz się grać na swoich ulubionych instrumentach lub śpiewać. W Yousician wszyscy nauczycie się nowych rzeczy i rozwiniecie swoje umiejętności w wybranym rzemiośle. Nawet nauczyciele muzyki skorzystają z aplikacji, gdy będą uczestniczyć we wciągających i zabawnych zajęciach, które zapewnia.

 

Naucz się interaktywnych lekcji na swoich rzeczywistych instrumentach

 

Te głowy mają kształt piłki nożnej, jak można się spodziewać. Kształt głowy jigu piłkarskiego powoduje, że chybocze się podczas tonięcia. W ten sam sposób ciągnie się je po dnie.

Ma również dużą równowagę dzięki dużej głowie. To utrzymuje przynętę w pozycji pionowej, zapewniając odpowiedni wygląd, jednocześnie zapobiegając zaczepianiu się haczyka o obręcz.

 

Ciesz się różnorodnymi materiałami do nauki

 

Aby pomóc użytkownikom Androida w ich muzycznych przedsięwzięciach, Yousician rozszerzył swoją niesamowitą bibliotekę zasobów edukacyjnych o szeroką gamę kompozycji, samouczków i instrukcji.

 

 

Wniosek

 

Jeśli uczyłeś się śpiewu i gry na instrumentach, korzystając z aplikacji takich jak Synthesia i Latin Chords, Yousician to przydatne narzędzie, które możesz mieć na swoim telefonie. Zachęcamy do korzystania z fantastycznej biblioteki zasobów edukacyjnych aplikacji. Mniej więcej w tym samym czasie opanujesz rzemiosło łatwo i skutecznie dzięki fantastycznym interakcjom aplikacji. A co najważniejsze, dzięki bezpłatnej i odblokowanej wersji Yousician na naszej stronie będziesz mieć wszelkie wymówki, aby od razu zacząć ją pokochać.

What's new

Thanks for using Yousician!

We update the app regularly to enhance your musical experience.

Love the app? Rate us! We would love to hear your feedback.
Any questions? Visit support.yousician.com and reach out to our support team!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *