ZArchiver APK 0.9.5 (Paid for free)

Varies with device

ZArchiver - is a program for archive management. It has a simple and functional interface. The app doesn't have permission to access the internet, so cannot transmit any information to other services or persons.
4.5/5 Votes: 915,418
Developer
ZDevs
Version
Varies with device
Updated
29 April 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje ZArchiver APK 0.9.5

 

Utwórz swoje pliki archiwum

 

Na początek użytkownicy Androida mogą używać ZArchiver do ulepszania swoich plików i katalogów, tworząc łatwo dostępne pliki. Możesz wybierać spośród różnych formatów plików, w tym 7zip, zip, rar, tar, lz4 i wielu innych, aby łatwo pracować z oprogramowaniem. Jednocześnie możesz wprowadzać ulepszenia do swoich plików, dodając/usuwając pliki z archiwów, co znacznie uprościłoby z nimi radzenie sobie.

 

Dekompresuj pliki

 

Możesz teraz wygodnie dekompresować dowolne wybrane pliki dla tych z Was, którzy są w to zaangażowani. Dzięki obsłudze kilku formatów plików praca z plikami dostępnymi w ZArchiver powinna być dość prosta. Wyodrębnij dowolne pliki i zapisz je w dowolnym miejscu. Przeprowadź podstawowe operacje wyodrębniania, które umożliwiają usunięcie podzielonych plików w jednym kroku. Możesz także dekompresować niektóre fragmenty plików audio w tym samym czasie, co może być pomocne w niektórych sytuacjach.

 

Łatwe przeglądanie plików archiwum

 

Możesz teraz otworzyć materiały archiwalne we wszystkich wybranych katalogach, dzięki czemu intrygująca aplikacja ZArchiver na smartfony jest znacznie bardziej użyteczna. Działaj z łatwością zarówno w standardowych, jak i nietypowych formatach plików, próbując w ten sposób przejrzeć wewnętrzną zawartość plików przed ich otwarciem. Jeśli szukasz unikalnych plików lub katalogów w skompresowanych plikach, powinno to znacznie uprościć.

 

Otwórz i edytuj swoje pliki

 

Co więcej, możesz teraz spróbować otworzyć swoje archiwa bez ich wcześniejszej dekompresji. Jeśli chcesz wykonywać proste zadania edycyjne w swoich plikach bez konieczności ich wyodrębniania, jest to świetna opcja. Ponadto oprogramowanie może przeglądać i otwierać archiwa z aplikacji pocztowych, dzięki czemu jest bardzo użyteczne i użyteczne.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy systemu Android mogą korzystać z ZArchiver na swoich urządzeniach mobilnych, aby uzupełnić program do zarządzania plikami ES File Explorer Manager PRO. Poręczna aplikacja mobilna pomaga pracować na skompresowanych plikach na różne sposoby. Zachęcamy do eksperymentowania z różnymi opcjami kompresji, które powinny uczynić oprogramowanie jeszcze bardziej dostępnym.

Wreszcie, bezpłatna i odblokowana wersja aplikacji dostępna na naszej stronie zapewni jeszcze więcej powodów, aby ją pokochać.

What's new

0.9.5.8
- improving the file thumbs loading;
- bug fixes
0.9.5
- expanded support of Android 11;
- fixed preview issue;
- clearing the temporary folder when exiting through the menu;
- updated 7zip to 19.00;
- updated unrar to 6.0.3;
- minor fixes.
0.9.4
- Android 11 support;
- direct files opening from archives;
- editing comments of zip archives;
- change the color of folders;
- installation of APKS, XAPK and Split APK;
- zstd support in xz and squashfs.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.