ZEDGE APK 7.6.2 (Premium Unlocked)

7.10.7

ZEDGE™ provides the best wallpapers and cool ringtones for free
4.4/5 Votes: 8,851,276
Developer
Zedge
Version
7.10.7
Updated
15 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
33M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

ZEDGE APK 7.6.2 Funkcje

 

Zmieniaj tapety, kiedy tylko chcesz

 

Jeśli jesteś ciekawy, ZEDGE Wallpapers & Ringtones ma dużą kolekcję różnych tapet w różnych motywach i tematach. Nie musisz szukać innych aplikacji do tapet, ponieważ fajne opcje w tej aplikacji byłyby dla Ciebie więcej niż wystarczające.

ZEDGE Wallpapers & Ringtones ma pełną obsługę obrazów w różnych rozdzielczościach i proporcjach, dzięki czemu jest kompatybilny z większością użytkowników Androida. Wybieraj spośród szerokiej gamy zdjęć, od HD do 4K i używaj ich wszystkich jako tła.

 

Baw się z niesamowitymi tapetami na żywo

 

Dzięki dostępnej bibliotece animowanych tapet ZEDGE Wallpapers & Ringtones zapewni przyjemniejszy sposób na dostosowanie telefonu niż tradycyjne tapety. W rezultacie użytkownicy Androida będą teraz cieszyć się oszałamiającym tłem, które jest zarówno naturalne, jak i złożone. Tutaj Twoja tapeta na żywo byłaby niesamowicie wciągająca i fascynująca, dzięki czemu Twój ekran będzie o wiele przyjemniejszy.

Nawet, jeśli martwisz się, że system wyczerpie życie twojego telefonu, nie bądź. ZEDGE Wallpapers & Ringtones ma przydatne korekty, które ograniczają liczbę wyświetleń tapety na żywo po pierwszym uruchomieniu urządzenia. Nie zagrają ponownie, dopóki nie wyłączysz światła.

 

Dostosuj dzwonki i ciesz się wyjątkowymi wrażeniami

 

Dla tych, którzy są ciekawi, aplikacja ma już setki zabawnych i unikalnych dzwonków kojącej muzyki do wyboru. Będziesz się dobrze bawić z nieskończoną ilością darmowych dzwonków w różnych kategoriach i tematach. Ciesz się utworami, efektami specjalnymi, ścieżkami dźwiękowymi i szeroką gamą zabawnych dźwięków z różnych źródeł. Zdecydowanie jeden z najbardziej rozbudowanych zestawów dzwonków dostępnych obecnie.

Domyślnie oba te ekskluzywne dzwonki można bezpłatnie pobrać i używać na urządzeniach mobilnych. Możesz ustawić je wszystkie jako dzwonki klawiszy, a także możesz użyć oddzielnych dzwonków dla odpowiednich kontaktów.

 

Zmień dźwięki alarmu i powiadomień

 

Co więcej, nie możesz już niepokoić się irytującymi dźwiękami ostrzegawczymi, które nękają Cię od rana. Zamiast tego możesz szybko przełączyć się na nowy dźwięk i czuć go każdego ranka, oczywiście zanim znudzą ci się te odgłosy.

Wszystkie pobrane dzwonki mogą być również używane jako dźwięki alarmowe dla niektórych użytkowników. W rezultacie będziesz mógł doświadczyć tych stopni dostosowania. Ciesz się wyraźnymi dźwiękami dla swoich aplikacji, dzięki czemu możesz zobaczyć, czy jesteś w wielkim, czy nie.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida będą teraz cieszyć się ekscytującymi tapetami i dzwonkami w ZEDGE Wallpapers & Ringtones, oprócz fascynujących dostosowań programu uruchamiającego dla dobrze znanego Nova Launcher Prime. Zachęcamy do korzystania z jego niesamowitych możliwości i możliwości wyboru podczas konfigurowania interfejsów użytkownika i ogólnych doświadczeń na wszystkich smartfonach.

Przede wszystkim nie ma usprawiedliwienia dla odrzucenia aplikacji, ponieważ jest ona całkowicie odblokowana na naszej stronie internetowej.

What's new

• It’s never been easier to create and manage your account on Zedge.
• We’ve updated the look of sign in and improved the flow.
• Handling and requesting your personal data is now even easier too.
Turn on your updates to make sure you don’t miss what’s coming next.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.